bugün

oldukça yüksektir.
kıllı olan erkeklerin top olma ihtimalleri ile eş değer ihtimaldir. *
bağımlı değişken(y):eşcinsel erkek(top)
bağımısız değişken(x):kılsız erkek
x de ki bir birimlik değişme karşısında y de meydana gelebilecek yüzdesel değişme. (bkz: korelasyon)
yapılan istatistiki çalışmalar kıllı erkeklerinde topişkoluk eğilimi gösterebildiğini fakat en nihayetinde topişkoluk damarı tutup tüm kıllarını aldırdıklarında kılsız statüsüne geçtiklerini göstermiştir.
kıllıyla aynıdır,ama bilerek her tarafındaki tüyleri almak zorunda hissediyorsa iş biraz değişir sanki...
(bkz: doğan görünümü verilmiş sahin kadar kıllı erkek)
sacma bir anket (bkz: killi erkekler in maymun olma ihtimali)
Saçma ötesi bir ihtimaldir.Kılsızlık ya genetiktir ya hormonel bir problemdir.Bunun yanında yüksek derecede radyasyona maruz kalmış kişilerde de tüyler dökülebilir.Ancak bir erkek kılsızsa,tüysüzse,cillopsa yumurta gibi neden top olsun ki?Bu öneri geçersizdir.Sonuç:0
ağda yaptıran kadının tüyünün tekrar çıkmamasını beklemesi gibi birşey herhalde
top olma ihtimali kıllı veya kılsız olma ile alakalı değildir. tamamen insanın içinden gelerek yaptığı bir iştir topluk.
insanın içinde top olma isteği var ise, önce aynaya geçip kıllarına mı bakacak?
- ay inanmıyorum kıllarım var, ben top olamam, halbuki o kadar da olmak istemiştim.
böyle birşey olabilir mi? veya
- ay inanmıyorum kılsızım, demek ki top olmam lazım, halbuki bugün de hanife ile buluşup eve atacaktım.* neyse, bari ömeri arıyayım kılsızım ya o bakımdan..
vücut cilloplugunun, erkegin hareketleri ve sesiyle birleşmesi durumunda verilebicek karardır.
(bkz: kıllı kızların lezbiyen olma ihtimali)
butun japonlarin gay olma durumu
ergenlik çağındaki genellikle beyaz tenli olan erkeklerde sorgulanılan soru cümleciği
kıllı erkeklerin top olma ihtimalinden yüksek değildir.
güncel Önemli Başlıklar