bugün

kıllısından haz duyulmaz ancak yoklukta kaptan mağara adamının bile bir gideri vardır.

not : tabi kılsız tercih sebebidir..
tercihim kılsız vajinadır. kıllı olanda deliği tutturma oranı azalıyor.
türk toplumu olarak kılsızdan hoşlanırız( ki bence de kılsız . çünkü kıllıda koku malum...) ancak özellikle italyanlar ve almanlarda sıkıntı büyük 2 yıl kesmeyen arkadaşımın sevgilisi vardı.
ikisi arasında; yazar ile ağır abaza arasındaki fark kadar fark vardır.
am buldun da kılsızını mı arıyorsun diye bi laf vardı. hala geçerliliğini yitirmediğini gösterten anket başlığı.
Ikiside aynı kapıya çıkar.
kesinlikle kılsızını tercih edeceğim karşılaştırmadır. görüntü ve temizlik bakımından kıllısı pek cazip gelmiyor bana açıkçası.
kılsızda oral iyi yapılır. kılsız tercihimdir.
akciğeri olsun yeter.
amı buldun kıllısını arıyorsun atasözünden yola çıkıldığı takdirde kıllısının daha çok iş gördüğü düşünülen vajinamsıdır.
kılsız olanı makbüldür, tabi biraz kıllı olabilir, bir yere raddeye kadar katlanılabilir fakat uzakdoğulu bayanların ki bir vajina gerçekten çok itici.
not:yazar olarak girdiğim ilk entryin 'kıllı vajina vs kılsız vajina' başlığında olması beni biraz düşündürdü.
(bkz: bizde am a am derler)
memleketimde vajınanın kıl durumu değil, kişinin nefes alma durumu önemli oldugundan pek de sallanmayan durum..
başbakana sormak lazım karşılaştırmasıdır.
kılsızı makbuldür.
%99 vs %1.
fark etmez. tıraş ederiz hepsi aynı kapıya çıkar.
Sen bırak kıllı mı kılsız mı nefes alsın yeter.
Evlilik, cinsellik hatta çocuk sayısı hakkinda fetva veren hükümetimiz nasıl olmuş da bu konuyu atlamış hayret.. Hükümete bi sormak lazım vardır elbet bu konuda da düşündükleri biseyler.

Edit büDüt: BU ARADA AKCIĞER DURUMU ÖNEMLI BENIM IÇIN. Yoksa kıl olmuş olmamış temizmis değilmiş farketmez asi horoz affetmez. Ayrıca vajina ne Amk. Suna açık açık am desenize.
bu güne kadar sözlükte karşımıza çıkan, ciddi anlamda yokluk içeren versustur.

allah' ım bu nasıl yokluk böyle
vajina yalayıp yalamama düşüncesinin kilit noktası. kıl varsa el bile sürülmez pek.
am buldunda kılsızını arıyorsunuz (bkz: afedersiniz)
vajinada kıl olmaz vulvada olur. öğrenin de öyle gelin amk liselileri sizi.
(bkz: kıllı vulva vs kılsız vulva)
deportivoda vagina, yozgatta am derler buna.