bugün

Sizin allah belanızı versin.

Böylelerinin şeyini kesip eline vereceksin.

Gör bak bir daha yapıyor mu?

insanlarda ne akıl ve vicdan kalmış küçücük çocuk ya çocuk.

yaşadığı bir travma olarak kalacak belki aklında.

Lanet ediyorum sizin gibi insan olmaz olsun.
istismar ne olm? istismar deyip olayı küçültmeyin. tecavüz ve cinayettir resmen.
Haytap uyesiyim gözümü açtığım her gn bir hayvana tecavuz edilip öldürülme haberiyle içim yanıyor. Artık şaşaırmıyorum travma yaşamıyorum bu tip habelerde.
Valiliğin açıklaması
görsel
Aklıma tek gelen soru..

Allah nerede..

Hep dua istiyor..

Bana tapın diyor.

Ama 5 yaşındaki kız için kaderini öyle yazdım diyor..

Sonra bunu yapanlar kaçıyor..

Onlarında kaderini öyle yazdım.. Onlar töbr edecek bende günahlarını sileceğim diyor..

Bence koca kainat tesadüf..

Allahta yıllık izinde..

Acı çok acı..
Yaşadığım çağdan nefret ettim.
Etimle, kemiğimle nefret ettim.
bu benim çocuğuma yapılmış olsaydı o adamı ve diğer bütün çocuk taciz/tecavüzcülerini sırayla öldürürdüm. her birine akla hayale gelmeyecek işkenceler yapıp videosunu çeker internete yayardım ki taciz veya tecavüze kalkışan herkes bilsin ki onlarında peşine düşeceğim.

madem devlet, adaleti sağlamak yerine kimin cebinin dolması gerektiğiyle ilgileniyor, vatandaşını hiç umursamıyor, mağdur veya mağdur ailesi sağlamalı. benim başıma böyle bir şey gelirse sözüm olsun, ülkeyi bu pisliklerden temizleyinceye kadar korkudan tirtir titremelerini sağlayacağım.
haytap uyesiyim gözümü açtığım her gn bir hayvana tecavuz edilip öldürülme haberiyle içim yanıyor. artık şaşaırmıyorum travma yaşamıyorum bu tip habelerde.

ulan yarak kafalılar o hayvanlara tecavuz edilip öldürülürken insanlıgınız buralarda bi yerlerde olsaydı bugun bu haberleri okumuyor olacaktık. can candır insan veya hayvan benim için farketmez sonucta gunahsız bir masum ama sizin gibi yarak kafalılar için farkediyor demekki eksiliyorsunuz. evet sasırmıyorum bu haberlere cunku alıstım artık ılk kez duymuyorum son da olmayacak. avm avm gezip got yellemek yerine sosyal sorumluluk projelerine katılıyorum ve binlerce hikaye dinliyorum hergün. sizin gbi facebooktan galeyana gelmiyorum.
olayla ilgili, Ülkede kaçak yaşayan Pakistan uyruklu bir Orospu çocuğu ve 8 arkadaşı yakalanmış.

Ne sebeple burada olursa olsun, mülteciler bu ülkeden bir an önce def edilmelidir!
güncel Önemli Başlıklar