bugün

adetin hilafına gerçekleşen durumdur ama bir o kadar da enteresandır. şöyle ki;

bilindiği gibi normal bir insanın çocukken yüzünde bir masumiyet vardır bu da tertemiz taptaze yüz hatlarıyla birleşince söz konusu kişiye inanılmaz bir tatlılık katar hatta yüzünüzden makas alınmasından gına bile gelebilir. yaş ilerleyip ergenlikle birlikte sivilcelerle yüz hatlarının bozulması artı birde buna masumiyetin de kaybolması eklenince insan git gide tipsizleşmeye başlar.

normal insanlar da durum böyleyken bir de bunun tam aksine küçükkken tipsiz olup büyüdükçe güzelleşen kişiler vardır, işte bu kişiler allahın bir ikramı olarak ilerleyen zamanla bir gül goncası gibi açan şanslı kullardır. ilerleyen yıllar onları eskitemez...

velhasıl...kimseyi çirkin die yaftalamayın belki büyüdükçe güzelleşen seçkin kullardandır.
Ayni ben. 6-7 sene evvel rezzil bir varliktim nasil bu kadar degistim yahu bu arada yakisikli degilim o halime gore iyi durumdayim. Sukurler olsun yaradana.
(bkz: benim lan bu)

tanım : serpilmek diye de tabir edilir. 18 den sonra giderim olduğunu düşünüyorum.
eğer küçükken kızlar tarafından çok reddedildiyse büyüdüğünde ortalığın amına koyacaktır.
bir de tam tersi vardır ki sormayın gitsin.
(bkz: bu ben değilim)

hala tipsizim lan.
(bkz: Beşik çirkini mahalle güzelli olur)
bebekken güzel olup ikinci mutasyonda çirkinleşip ardından yine yakışıklı olmaktır benim gibi.
doğrudur çok gerçekleşir. mesela ilyas salman en fazla 700 seneye baya yakışıklı olacak bence.
eğer kendinizi tipsiz olarak adlandırıyorsanız, ne yapsanız boş.

eğer biraz öz güveniniz varsa, iyi bir saç tıraşı, yakışan kıyafetler ve düzenli spor ile jilet gibi yakışıklı olabilirsiniz.

önemli olan öz güven beyler.
büyüyünce güzel bir üni kazanıp hemen saçını uzatan erkeğin bir üst grubu.
örnek olarak; kıvanç tatlıtuğ

http://img03.blogcu.com/v.../kesfet_1326117196140.jpg
umarım bende de böyle olur.
not : 21 yaşındayım.
(bkz: küçükken tipsiz olup büyüdükçe güzel olmak) gibi bi'şey.
Büyüklerimden hep duyduğum bir söz vardır, bu başlığı okuyunca o geldi aklıma, şöyle derler; "kundak çirkini, dünya güzeli olur" .
Atlamamak gerek her erkek ergenlik döneminde çirkindir. nokta .
benim gibi yakışıklılığı dillere destan olanların yaşadığı durumdur. cenabı hak her iki duyguyu da tamamız için başta çirkin yaratır bizi ama sonradan gül goncası gibi açarız...

çirkinlere selam olsun...
Çoğu erkeğin yaşayabileceği bir durumdur. Lisedeyken veya orta okuldayken yüzünüze dahi bakmayan kızlar olmuştur sırf bu yüzden. Yıllar sonra o kızlarla karşılaşırsınız sizi görüp tanıyamazlar “ne olmuş sana böyle çok değişmişsin" derler. Sizinde onlara karşı cevabınız onlarla dalga geçercesine “keşke sizde hiç büyümeseydiniz de hep çocuk kalsaydınız çok değişmisiniz" demek olur.
bizde tersi olan durum. gittikçe godzillaya benziyorum.
(bkz: küçükken reddedip sonra pişman olmak)
aksi bir durumda durumu toparlamak için kullanılması gereken bahane için
(bkz: ben küçükken sarışındım)
iki resim koyup befor after yapmak gibi bir lüksleri vardır.
Keşke (bkz: Küçükken çirkin büyüyünce de çirkin olmak)
Erkeklerde varolan bir gerçektir. 13-14 lü yaşlarda çirkin. 18-19 lu yaşlarda yakışıklı. 22-23 lü yaşlarda daha da yakışıklı oldum. Şuan 27 yaşındayım ve zirveyi yaşıyorum.
Anormal değiştim öle böle değil orta yakışıklılıktan çok cok yakşıklılığa evrildim.
güncel Önemli Başlıklar