bugün

cem yılmazın deyimi ile "şimdi zıplamaya başla anca aya gidersin" diyelim.
on numara sıradan bir nick olurmuş he..
Maaşı iyi diyip polis olmuştur şimdi...
Türkiyede yasamıyordur. Çünkü ben babama astronot olmak istiyorum deseydim dayımların yanında anlatır hep beraber gülerlerdi.
(bkz: ersin karabulut) saygılar.
keşke hep olmak istedigimiz meslekleri oynasaydik dedirtir. astronot cocuk bendim.
(bkz: Neil Armstrong)

Hayal gücünü siktiğimin nasıl bi azim varsa artık..
hayal gücü gelişmiş ve farklı hedefleri olan çocuktur.
buyudugunde garson olarak is hayatina atilacaktir.. sansi yaver giderse komi, sef garson falan olur..
Büyüyünce astronot haricinde her şey olmuş Çocuktur.
sayısal zekanın çok önemli olduğunu bilmesi gereken çocuktur.

Türkiye de doğması şansızlık olan çocuktur.
benimdir. sonra fark ettim ki yukseklik korkum var. vazgectim.
hayalgücü yüksek bir çocuktur. astronot olmaz, ne olacağını biliyorum.
oldu ama yakıta yetişemeyince tüp talebinde bulundu işine son verildi.
çılgın hırsızdaki adamdır. annesi "artık uzaya maymun göndermiyorlar evlat" diye çocukluğunda yara açmıştır garibime.
büyüdüğünde bir baltaya sap olabilmişse öpüp başına koyması gereken kişi söylemi.
atmosferden çıkarken roketin arkasındaki bulut dalgalanmasına aşık olmuştur. anlayamazsınız.
sonunda kozmonot olmuştur. hayırlı uğurlu olsun. yok uğurlu olmasın, başarılı olsun. *
Yeğenim olan kişidir kendisi ve yaş itibariyle de kararı artık psikoloji okumak.
hayali gerçekleşmeyecek olsa bile, bilimsel merakı ve hayal gücü sayesinde adam olacak çocuktur.
benimdir. bir gün hep astronot olmak istemişimdir.
Eğer kürtse 30 katlı gökdelene amele olmuştur..
Gıda mühendisi falan olur.
üniversite sınavında öyle bir hevesi kırılmıştırki; "birşey olsun da ne olursa olsun" diyen çocuktur.
ninesi tarafından kendisine astrodon adam kostümü örülmüş mehmet günsür tarafından kargoya verilmiş çocuk olabilir.
güncel Önemli Başlıklar