bugün

evet ,aynen ya ulan bunlar hep oynaşmaklamı meşgul öğretmenler nerde,bak eğitim sistemini yine eleştirmişler ulan hadi türkiyenin en hücra bi köyünde çekseniz ,tamam dicemde ulan bi kere ders çalıştığınızı görek ya,okulun en çalışkan kızı bile bozmuş kendini,te allahım ya.

not:ulan ben böle lise görmedim arkadaş nerde o mini etekli kızlar,arabalar,havuzlar,barlar,ula ben okurken maç yapıcak kale bile yoktu,
ne allahsız çıktı bunlar, (bkz: ismail yk)adlı kişiden (bkz: allah belanı versin) isimli parçayı tüm set ekibine ve oyuncularına armağan ediyorum.
öğretmeni geçinde ortada okul yok bence . o nasıl bir yerdir öyle...
normaldir kavak yellerindede hiç derse girmeden okul birincisi hatta, tıp bile kazandılar.
(bkz: küçük sırlar dizisinde hiç öğrenci olmaması)
zaten dizideki öğrenci kılıklı insanların küçücük beyinleri var o beyinde; kızlarda makyaj ve alışveriş yapmaya, erkeklerde arabalara ve kızlarla aşna fişna yapmaya çalıştığından bu dizide öğretmene ihtiyaç yok. zaten olsa da beyinleri sadece bunlara çalışan öğrenciye ne öğretecek o öğretmen.
bence * çekseler daha basaşarılı ve yararlı olur diye düşündüğüm hede hödö haydaaa* dır.
okulun önünde hiç doğan ya da şahin marka otomobil olmamasından da anlaşılabilir. öğretmen olsa orada kesin bir tofaş olurdu. okulun önü frankfurt otomobil fuarı maşallah.
hiç ders sahnesi görmediğimiz içindir. ilgili bir sahne yoksa göremeyiz
buna mı taktınız dedirten söylem. ulan okulda olimpik havuz var mininin minisili etekli kızlar cirit atıyor porsche ferrari ile okula geliyor millet. tüm bunlar dururken öğretmenin olmaması mı garip?

(bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)
3. bölümde bir iki sahneden hoca görülmüş olabilir.
bir öğretmen görülmüştür hatta ayşegüle ayarde vermiştir.*
(bkz: küçük sırlar dizisinde hiç etek görülmemesi)
Bilmeyenler için söylemek isterim ki, bu dizideki okul Cern'dedir. Adı da Uluslararası Çakışım Enstitüsü yani kısaca "Uçe". Yüksek maliyetler ile yapılan bu enstitüde sadece ve sadece zengin veletler eğitim görmekte. Öğretim ise öğretmensiz sürdürülmektedir. Sebebi ise isviçreli bilimadamları bile açıklayamamıştır. Yine isviçreli bilimadamlarınca; Dizinin ileriki bölümlerinde Büyük Hadron Çakıştırıcısı'nda yaman Çakışımlar olacağı belirtiliyor. Yalnız çakıştırıcının gücü daha tam olarak hesaplanamadığından yoğun yüklenmeden dolayı patlama riskinden de endişe ediliyor. Sonuç olarak ileriki haftalarda Big Bang tekrardan gözler önüne serilecek gibi. Atomik düzeyde elbette... *
Şimdilik UÇE'den aktaracaklarımız bu kadar.
Söz sende Birand...
(bkz: hücra)
(bkz: oynaşmaklamı)
(bkz: türkiyenin)
(bkz: dicemde)

(bkz: imla)
güncel Önemli Başlıklar