bugün

(bkz: küçük sırlar) dizisinin alması gereken addır.
ulan bu dizi beni deli edecek. 18 yaşındaki kız otel in içinde milletin ortasında öpüş, kalmasın asansörde 9 ay sonrası için icraate giriş, bir de bunu marifetmiş gibi türk halkına seyrettir. inanın sevgili okur ve yazarlar içimde öyle bir sövüp sayma potansiyeline sahibim ki şu an kelimeler ifade etmekle bırakın el kol hareketlerimle anca kendimi ifade edebilirim. hayır onu bunu bıraktım bu kızların ailesi yok mu arkadaşım ergen gençler internetten google amca sağolsun arayıp buluyor resimleri sonra elizabeth; onuda geçtim kızların halini düşünemiyorum. of of allah ım kurtar bizi.
18 yaş altı orospular.
gerçekten ülkemizde %1 lik bir kesimin oluşturduğu yaşam tarzıdır..gossip girls çakması dizidir...
(bkz: çakma gossip girl)
(bkz: türk toplumunun ahlakını çökerten diziler) yazarları zorla tahrik edip, kışkırtarak küfretmeye sinirlenine hakim olamamaya kadar taşımız toplumun huzurunu bozma eğilimi gösteren bir diziye yazarın verdiği isimdir.
minyon eskortlara yönelik sarf edilmiş incitici* sifat tamlamasi ayni zamanda dizisininde çıkmasi muhtemel kitle.
an itibariyle izlediğim küçük sırlar dizisinin halk arasında ki adı.
bu nedir böyle ya? liseli değil mi bunlar? ben mi yanlış biliyorum? az önce gördüğüm sahnede kızla erkek aynı yataktaydı. bu nasıl bi rahatlık? ahlak dışı. kimse yok irana git falan demez umarım. en azından bu konu da hemfikir oluruz. öyle dindar bir insan değilim. ama ahlak farklı bir şey. hem suç bu zaten. 18 yaşından küçük bir kızla birlikte olduğunda ailesi seni şikayet eder. tecavüzden yatarsın. sen de 18den küçük olsan da. bir suçu normal hayatmış gibi anlatıyor bunlar.
(bkz: küçük kadınlar)
küçük yapılı orospulardır. ele avuca iyi gelirler. * *
gerçi büyüdüler artık ama.
(bkz: kavak yelleri)
sinirlendiğim kızlara söylediğim küçük sinir cümlesi.