bugün

(bkz: aa bu benim lan)

meme dediğin ele gelecek. ne lan o öyle kafam kadar memeler var? hem büyük meme sağa sola oynar pek gariptir.
ama küçük meme öyle mi? yerini bilir.
küçük meme = küçük penis, küçük penislidir.
vardır böyle bir şey.

ben de bundanım. sevmiyorum çok büyük memeyi. kafam gibi oluyor bazıları, hele o tipleri, heeçç sevmiyorum.
Meme sikme meraklısı olmayan erkektir. Varsın o da olmasın, anal, Oral, vajinal, koltuk altı, bacak arası, göbek deliği... Birçok alternatif var zaten.
Sivilce sıkmayı seviyordur.
boyuta değil işleve önem veren erkektir.
benim. genelde ortadan biraz küçük memeleri severim. sevmiyorum büyük ve orta büyüklükteki memeleri.
büyük meme iyi olmuyorlan dışardan bakdığın gibi değilsütyen fena kandırıyor adamı.o yüzden az ama öz meme tercihimiz.
ibnedir. açık ve net böyle.
Meme ne kadar kadının bir parçası değil bir erkek için yaşam şekli de olsa çok takmamak lazım. Önemli olan sevmek. Yeri gelir bir öpücüğü bin memeye değişmezsin. Hem artık silikon diye bir şey var. Veririz parasını yaptırırlar çok mu zor.
yokluktan büyük küçük takıntılarından arınmış, cinsellikte erme noktasına ulaşmış zattır.
Emmeye, ellemeye gelmeyen meme seven erkektir, kadınları ilk gördüğünde bakılan yere bakmayıp seçimini yapmıştır, sonuç olarak memesiz bir hayat tutunacak dalın olmamasına benzer o yüzden sevilmez.
Kusura bakmazlarsa kendilerini akvaryumdaki çöpçü balıklarına benzetiyorum. Olmaları lazım ki tabi küçük memeliler, memesizler de üzülmesin. Ayrıca büyük meme sarkar küçük meme sarkmaz da yalandır. Ne küçük memeler var sarkık. Her küçük memeyi nizami mi sanıyorsunuz. Shakespeare'in bir lafı vardır; beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki küçük memeyi koyup aşk sanıyorsunuz diye.
sevgilisi küçük memelidir. ben zaten küçük memeli seviyordum demek zorunda kalır.
şeftaliye değil mandalinaya önem veren erkektir.
nefes alsın yeter erkeği dir. meme dediğin nedir ki al birini vur diğerine.swh
Ağzının tadını bilmeyen erkektir. Meme dediğin roket olucak
Sevdiğimi sanıyordum, hatta fetiş boyutunda bir merakım vardı..

ta ki tecrübe edene kadar..

Hanım arkadaşı aldım kucağıma, standart soyunmacalar filan sıra sütyene geldi..
onu da sıyırıp şöyle bi avuç alayım memişlerden derken anam bi baktım meme yok, bildiğin tahta. iki tane boncuk var başka bir şey yok.

bi kendi memelerime baktım, bi arkadaşınkine.. benimkiler bildiğin daha büyük..

ananskym babinkuk, şimdi bundan kol gibi dalga çıkarsa boku yedin derken
mındığı gördüm de rahatladım azıcık..

neyse uzun lafın kısası, ben tavsiye etmiyorum arkadaşım, azıcık ele gelecek memiş dediğin.
memesi küçük bir kadınla sevişmiş ve hala seviyorsa çaresizliktendir bu sevgi, elin amı yok işte ne yaparsın. ha ya sevişmemiş ama küçük memeli kadınlardan hoşlanıyorsa byzans diye soracak olursanız. (bkz: nasıl eşcinsel olunur)
(bkz: memeleri büyüsün diye dua eden kız) ın duasına kulak misafiri olmuş erkektir.

tomurcuk göğüs seviyordur.
kesin vurd...
pardon bu değildi.
güncel Önemli Başlıklar