bugün

küçükken alıp büyütürüm zihniyetidir.
ama papaz her zaman pilav yer mi?
yoo dostum yoooo...
küçük, 11 cm'i geçmeyen penise sahip bir türk erkeği için lükstür.
'yok kızın memesi küçük falan evlenemem ben onla s*kemem bile o ne öyle' tarzı yorumların internette olan fazlalığını anlamlandıramayan önerge emma watson cobie smulders anne hathaway gibi ünlüler varken hem de...
Erkekliği yaşayamadan ölmeye neden olur.
iri memeli sevmeyen birinin tercihidir. avuca gelmesi daha iyidir diye dusunmustur.
buyuk kucuk hic onemli degil efendim, eger kalbine aşık olduysanız kızın, gözünüz zaten başka bir sey görmez...
Evlenecek kız bulamamaktan daha iyi bir durum olmalıdır.
zevktir tartışılmamalıdır. büyük meme holştayn ineklerinde de var.
onlar duygusal ve güzel cisimler. Siktir et oglum, buyuk kucuk ne fark eder. Sen isine bak.
95 meme ölçüsüne sahip olmayan kızla evlenmektir. Sevgilim 95 lik. Evlendikten sonra onları istediyin kadar emersin, yeter ki sen benim ol diyor.
10 numara zevke sahip kişinin yaptığıdır. ek bilgi; boğulma tehlikesi de Yaşamaz.
Çocuğunu sütten mahrum bırakan insandır.
Sütyenle dolaşıyorsa,aniden karşınıza çıktığında onu göğsünde bandaj olan bir kore gazisi sanabilirsiniz.dikkat...
Erkeğin memesi kadınınkinden büyükse işte sorun orda başlamaktadır.
Yokluktan olduğu tahmin edilendir.
kısfmettir. allahtan başıma böyle bişey gelmedi. direkt boşardım çünkü.
küçük penisli erkeğin yapacağı şeydir. hem nesi var lan küçük memenin ? bence güzel.
Bir kaç kilo alsa, ve zaten Gebe kalınca memeleri büyüyecektir. Emzirme falan derken min c cubu ama çoğunluk d cubu görecektir.

Coğrafyamız meme sıkıntısı olmayan bir coğrafyadır.

Lakin bunun aksine otalama pipi boyu iç burkar.

Allah razı olsun orta asyadan çıkmayı akıl eden atalarınızdan, biraz anadolu, akdeniz iklimi gördünüz de 2-3 cm boy attınız yoksa onu da bulamayacaktınız. Öp başına koy.

işte kuzucum dn kötü ihtimal kıyarsın paraya kredi kartına 48 taksit ile silikon ısmarlarsın hanımına ne olacak...

Ama pipin ühü pipin öyle mi, çekince de uzamıyor ki meret.

Evlenmektir, karşılığında nice bamya "çocuklarımın babası evimin direği." olmuştur başını sokacak sıcak kaygan bir yuva bulmuştur.
Küçük göreceli bir kavram. Büyük olmak ile istenilen şekilde olması da ayrı. Her erkeğin bence meftunu olduğu bir meme şekli vardır. Mesela ben geoid gibi seviyorum. Yere paralel bir cizgi çektiğinizde çap olarak en geniş uzunluğu elde edebilmelisiniz.

Burada amacım tamamen meme kavramına yaklaşım olarak nereden baktigimizi ifade etmek yoksa insan önce insanı yönleri ile ele alınmalı. Sonra da kadın olarak bir bütün şeklinde düşünülmelidir bana göre.
Tercih meselesidir.

Arkadaş çok sikişqen beyler dağılın.
ya slikona para vereceksin yada olmaz bu iş. o ne mandalina kadar. arasında git gel yapamayacağım kadar küçükse o meme napayım ben o memeyi.
Memesi sarkmayacak kızla evlenmektir.
Asla yapılmaması gerekendir.
Düşüncesi bile korkunç.
Hangi Victoria secret modelinin memesi büyük?
önemli olan ayaklarıdır.
güncel Önemli Başlıklar