bugün

bir çok erkek, gay ve biseksüel yazarın ekseriyetle dillendirdiği önerme.

insan içine nasıl çıkıyorsunuz anlamıyorum ayol.
kesinlikle destek vermeyeceğim kampanyadır,zira küçük memeli kadın arı gibidir,çok çalışkan ve üretkendir,yerinde duramaz,erkeğini yatakta perişan eder,memelerin ufak olmasının verdiği handikapı yapacağı muamele ile giderir.Bu tip bayanların sadece sözlükte değil her alanda bulunması gerekir,başımın tacısınız yeminle.
Hiddetle karsi ciktigim kampanya.. Candir lan onlar..
tam anlamıyla karşı durduğum önermedir. zira küçük memeler ilerde büyüyecek ve avuçtan hafif sarkacak hale gelecektir ve sarkmayacaktır.
yanlarına çakma cemil ipekçikardeşlerimizi de alıp gideceklerse katıldığım kampanyadır.
Aynısının erkeklere de uygulanması gereken kampanya. Yahu yazmaya gelmiyoruz yazışmaya geliyoruz ayıp değil mi?
Serçe parmak kadar çükü olan erkeklerin de silinmesiyle birlikte yapılırsa iyi olacak kampanyasıdır.

(bkz: Dış görünüşe göre hareket edecek kadar aciz olmak)
küçük meme candır.
destek verilen kumpanya.
Olmaz olsun böyle kampanya.
0:00 0:07
o halde (bkz: küçük pipili erkekler silik yesin kampanyası)

onu bunu bırakın kampanyalar başlatılırsa nasıl tespit edilecek onu merak ediyorum. çünkü bütün kadın yazarların sözlüğü bırakıp gitmesine sebep olmayacak bir yol yok sanırım.

edit: yeni fark ettim bide bayan demiş göt. bayan ne be. kadın diye bi sözcük var. cinsiyet belirten. kullan onu.