bugün

özgüvensiz misiniz? çocuğunuzu emzirememekten mi korkuyorsunuz? altı terlemeyen bir göğüsünüz mü var? işte çözüm.
görsel
hor gördünüz, aşağıladınız, ağza alınmayacak laflar ettiniz, kalp kırdınız...
Küçük göğüslü ya da büyük göğüslü olması değildir kadını " kadın" yapan.
Güçlüklere nasıl göğüs gerebildiğidir anlamlı olan..
büyük göğüslü kadınların yaşadığı birçok sorunu yaşamadıkları kesindir.
memelerinin küçüklüğü zayıflıktan değil de genetikten ise, büyük memeli kadınlara göre daha atletik ve çeviktirler.
senin benim gibi insandır. size ne?
Candır. Seviniz.
Nefes alsın yeter mantığında Baylar için çok da sorun değildir.
80b idealdir. Ağza tam geliyor gjkkkjj
(bkz: benim küçük göğüslü bacılarımı dışladınız)
Avuca sığan bir göğüsse sorun teşkil etmeyecek kadın göğüsüdür.

Bundan sonraki seçenek göğüs ucu büyüklüğüdür.
Bi araştırmaya göre küçük göğüslü kadınlar büyük göğüslülere oranla göğüslerinden daha fazla haz alıyorlarmış. Haz alanlarının sıklığından dolayı.
Büyük ve dik göğüs ucunu partnerinizin ağzına verdiğinizde aldığı haz küçük göğüslü kadının en büyük destekçisi.

Göğüse dokunmasını, okşamasını, kavrayıp yalamasını, diliyle ucunu dimdik yaptığında ısırmasını bilen biri küçük göğüslü kadınını hazdan hazza koşturmuş olacaktır.

Bu dakikalardan sonra seksi doruklarda yaşayacak ve yaşatacaktır.
(bkz: a cup)

tercihen, (bkz: 36c cup)
Hani nerde nerde???

Haybeye heyecan yaptırdınız lan bana aşk olsun*
Güzel kadınlardır.
Avuç içim dolsun yeter .
şimdi görüntü olarak konuşursak, 70 beden gayet de güzeldir. ama yok illa alexis texas yahut inek olucak. 80 bedenden sonrasını napıcan mandıra mı işletiyorsun sana ne lazım aq?

her şeyi geçtim 1.60 boy 50 beden göğüslü bir kadının uzun boylu koca memeli bir kadından daha çok verebileceği şey varsa, o zaman sikmişim 90 60 90'ını da 1.80 boyunu da. saygılar.
iyi bir estetik uzmanı tavsiye ettiğim kadınlar o ne be öyle.

mandalina istesek manavdan alırız ablacım. şöyle dik, sert, avucu dolduran, başları esmer tam ıssırmalık dik meme demiştik biz. bu ne tam tersini göndermişsiniz.
O kadın sizi sevsin bir bakalım gözünüz küçük büyük göğüs gorurmu.
(bkz: avuç içi kadar mutluluk yeter)
Diğerlerine oranla daha az bel ağrısı çekerler. Çok fazla ağırlıkları olmamasıylada kamburluk yapmaz. istediği kıyafetti giyip dekoltesini verebilir. Kollarını rahatça göğsünde bağlarlar ve en önemlisi de sarıldığında kalbi size daha yakın olur...
Bir araştırmada daha iyi seviştikleri söyleniyordu, kendi değerlendirmelerimi göz önüne alınca ise çok da emin olmadığım veridir. ha kaldı ki gene insanları sınıflandırıyoruz. pis biz kaka biz
işte bunlar hep seks.
Ucuz ucuz espriler yapacağım diye insanların uzuvlarıyla dalga geçen şu ot beyinlileri sikesim geliyor.

Tanım: büyük göğüslü olmayan kadınlardır.
yol yapmayan,tayyip erdoğan gibidir.
Hoş değildir. Mercedes nasıl e den bmw 5 den başlıyorsa hatun da en az b den başlar.
küçük göğüslü kadınları öven veya yeren entrilerin aldığı artı eksi oylardan sözlükteki hanımların meme profili anlaşılabiliyor.

benim olayla alakam yok ben sadece analiz yaptım. sinsi sinsi gelip artı verip gidiyorlar sonra da yalamalı, memeli entrilerden şikayet. buradakilerin ne mal olduğunu ben biliyordum zaten.
güncel Önemli Başlıklar