bugün

2 aydır aynı kitabı almak için uğraşıp alamamanın tek nedeni bu insanların varlığıdır.
Kütüphaneden aldığım kitabı arkadaşıma vermemden ötürü 1 yıl geri verilmemişti kütüphaneye ugradigimda adam gizli gizli üyemisiniz dedi evet dedim geldi kagit getirdi tc nonu yaz dedi tabi 1 yıl kitabi geri vermeyen ben birazdan polisler gelecek beni alacak diye dusunurken adam geldi guya ben kitap okuyo numarasi yapiyorum adam geldi dedi ki kitabi aldigin 1 ay olmus. 15 gun sureyi asmissin dedi bende getiricem falan dedim. işte 2013 ile 2014'ü ayiramayan bir kutuphane gorevlisinin oldugu ulkede bunlarin olmasi normal.
Benden aldığı kitabı geri vermeyen kadar piç değildir.
şahsımdır. iki sene sonra telefon numaramdan bana ulaşmayı nasıl akıl ettilerse ulaşmışlar ve inceden ayar çekerek kitabı geri istemişlerdir. üç kuruşluk saman sayfa milattan önce basım calculus kitabı için koskoca vakıf üniversitesinin imza attığı bir kepazelik. allah'tan kedim falan üzerine işememiş de iki üç hafta sonra yolum düşünce götürüp teslim ettim.
ben şahsen kaybetmiştim buldum geri götürdüm 30 tl ceza kitlediler bana .yaklaşık 6 ay verememiştim geri