bugün

ilim, bilim ve sanattan uzak kalıp, kafayı, zırva bir dolu fikirle dolduran insan profili eylemine örnektir.

Eğitimde, salt ders değil, sosyal faaliyetler, sosyal projeler, çocuklar ve gençlerin enerjilerini harcayabilekleri, performanslarını arttırabilecekleri unsurlar olmalıdır.

Algıları, vizyonları açılmalıdır.
Yoksa fena!
Çok iyi çok güzel.
Aile kavramından Uzaklaşan bok var gibi köprü altında toplanan kızlı erkekli öyle yerlerde ne yaptıkları belli olmayanlar için güzel olmuş. Öyle yerlere gidip ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba?

Ben erkek halimle belimde tabancam bile varken gitmem. Bırak onu lise zamanında bile gitmezdim. Rezil insanlar sizi.
en az 15 yıl yiyecekler. 18 yaşın üstünde olsalar 60 yıl.
Yeni nesil için tam özet olan görüntüler. Bunlar okuyacak vatana millete hayırlı evlat olacak. Vay babam vay. Evet.
hemcinslerimden iğreniyorum ya. o yanındaki erkekler de adamım diye geziyordur. gerçekten iğrençsiniz. ordaki o kadar insanın içinde birazcık vicdan olsa o döven kızı tek tokatta allahına kavuştururdu. ne tuhaf ya namusuma laf ettin seni döveyim demek. şiddetle büyümüş çocuklar genelde böyle olur diyorlar ama ben aksini iddia ediyorum. şiddetli bir ortamda büyümüş çocuk sevgi dolu olur. göremediği sevgiyi gösterir. bununkisi düpedüz hava civa. umarım o havayı alırlar. 18 yaşında vardır bunlar sokun içeri akıllansınlar. kansızlar. iğrençsiniz.

edit: nasıl 16 bunlar? ben onlardan büyüğüm ama onlar benden daha büyük gibi.
Yalniz tekme tokat dovulmus denmis.fakat tekme atan yok linc denilebilir.

Ayrica komik.
Yazık gençlik elden gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar