bugün

Yemek değil dostlar. Çay kahve içmelik orta segment bir kafe. Mümkünse ayak altı göz önü olmasın. Merkeze yakın olsun yeter.
Fesleğen olur, antre gurme, gastro keyf olur.
Halledilir yani, istediğin yemek yiyecek mekan olsun.
Babam buranın çinilerinin çok ciddi bir biçimde koleksiyonunu yapar. Online müzayedelere falan giriyor.
Vazonun orda buluş ordan en yakın parka geçersiniz. Giderken de iki simit bi ayran alırsın tamam.
Kahve için kahve dönerci olmazsjdj.
olm asıl ilk bulusmada dönerciye gelmiyorsa engelle o kızı her yerden. neyse şaka bı yana kafeler sokağı ful kafe kaynıyor. bahsettiğim vudoo ise alkollü bı mekandır bilginize.
ilk buluşmada dönerciye mi sokayım kızı kanka? Tamam oruç kafayla döner fikri fena görünmüyor ama ilk buluşma için daha fresh bir mekan lazım. Kızın dudağında ketçap dişinde maydanoz görmek istemiyorum asdfss.
siktir et kafeyi ya. merkezde donas döner var gidin oturun yemeğinizi yiyin. bı kaveye o kadar para verene kadar karşılıklı döner gömün.
Kalede döner gazino varmış. Hem uzak kalır hem fazla iddialı olur. Tanışma seansı bu:). Ben de sakin ve otantik mekanları tercih ederim. Kolombiya ve vudooya bakacağım teşekkürler.
kalesinde buluş. cafe diyorsan colombiya git ama benim tercihim daha sakin yerler olurdu. vudoo gibi
Kütahyada nerede buluşulur? Bir kızla ilk buluşma için kütahyaya gideceğim. Merkezde bir kafe lazım.
Ben “yapma” yoluyla bir ilişki yaşayabilecek, bunu sürdürebilecek bir adam değilim canım.. çoğu zaman normal başlasa dahi, çok kısa sürüyor. yoksa vardır herhalde.. zaten bedriye teyze’nin anneannemin hemşehrisi olduğundan yola çıkarsak, bütün sözlüğe yetecek kadar kuzeni vardır. Neyse iyice ifşaladık kendimizi.. hadi bye.
Yani.. teselli de olabilir, sen şimdiden çok şey yapma.. bana biraz “seni torunuma alayım mı?” Diyen teyze gibi geldi çünkü bu.. anneannem rahmetlinin bir arkadaşı vardı, bedriye teyze.. torunu melissa’yı güya bana verecekti.. bak, melissa üçüncü çocuğu doğurdu, benim bildiğim kadarıyla çocuğum yok. Varsa da, kim bilir nerededir yavrucuklar..
Acele karar vermemek lazım..

Sen de ups’un gazına gelip birine kaçmaya maçmaya kalkma..
Niyeti var, kafası biraz durmuş oturmuş da, biraz daha var gibi geldi bana.. zaten eskiden de akıllı kızdı, hatta sözlüğün yarısını alır satar ama o konu şimdi daha tam değil gibi geldi bana..

ben de baktım falına, ondan biliyorum..
ikinizin adına da o tokuşturmuştur. Sen de kendine yontma hemen.. kızın falında ne çıktı?
340 küsür gün önce ups boobss buraya gitmişmiş…

Sen görmüşsündür kesin..
izmir’den yola çıkıyorum. Ne içtiğini bilmediğim için birer karton karışık yapıyorum.
akapeye her seçim tulum çıkartan yobaz ve gelişmemiş bir anadolu ilidir.
Türkü cenneti yöre.
41 türküsü bulunan il, Özellikle elif dedim ve Kütahya'nın pınarları gibi iki ikonik türküyü de bağrından çıkarmıştır.
"çemişgezekten kütahya aktarmalı Kastamonu.."
Saçma rüyalar gibi..
Az önce içinden geçtim senin kütahya. Bekle beni Kastamonu. Çemişgezekten kütahya aktarmalı sana geliyorum.
domaniç ilçesi:

görsel
bursa'nın güneyinde bulunur.
eskişehir'in batısındaki komşu ili.
güncel Önemli Başlıklar