bugün

memesi olmayan insan eylemi olması kuvvetle muhtemeldir.
Ülkemizde hala kara ruhlu insanların olduğunun göstergesidir. (bkz: rüzgardan tahrik olan insan)
firma yolunu bulmuş. adamlar kendi kendini şiyaket edip reklamin babasini yapmışlar.
hislibiri gelmeden başlığı konuyu kapatalım bence.Midem kaldırmaz.
Bunların cinsel obje olarak gördükleri herşeyı yasaklarsanız
Pazarda muz salatalık ve patlıcana sıra gelebilir.
madem öyle, karısının sokakta sutyensiz gezmesi karşılığında reklamın kaldırılması düşünülebilir.
Rakip firmanın işidir herkes aklınca birilerine yüklemeye çalışmış. Maddi çıkar olmasa kimin sikinde olur mk?
kütahyanın yerlisi olarak beni şaşırtmayan durumdur. kız arkadaşım ile el ele tutuşurken pis ağızlarıyla "cık cık cık" yapan insanlar sütyen görünce ne yapmasınlar, ancak beni şaşırtan durum, bunca zamandır Kütahya'nın pek çok yerinde iççamaşırı satan dükkan var ve camlarındaki fotoğraflar bundan daha farklı değil hatta daha cüretkar, acaba onlar bu zamana kadar neden şikayet edilmedi de bu ediliyor. neyse pek de umrumda değil. yobaz geldiler yobaz gidecekler...
Memelere özgürlük! Yaşasın özgür memeler!
kişi kendinden bilir işi.
Memesi olmayan insanlar şikayet etmiş.
şikayetin asıl nedeni o reklamı duraktan söküp evine götüremediği için yaşayamadığı fantazi içindir. kütahya fantazileri mesir macunu imalatçılarına esin kaynağı olmuştur.
sokakta hayvana eziyet eden olsa, kadina siddet veya gasp olayina tanik olsalar dönüp bakmaz. iste böyle duyarlidir...
kütahya'da yaşıyorum. sütyen reklamı afişini gördüğümde çok şaşırdım. bu halk buna alışkın değil, alışmaya da niyeti yok.
allah akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor elden.

(bkz: içeri girdiğimde reklam panosunu sıvazlıyordu)
Damacanaya kerkinen millette normal kabul edilen durumdur.
kütahya'da sütyen giymiyorlar galiba *
ciddi söylüyorum, milletin bu hali gizli gizli güldürüyordu. Ta ki yukarıdaki çakma feministi görene kadar.
Birisi dememiş mi, hacı şikayet edilen reklamda kadının k’si yok.
Hayır, sonra primci, gereksiz duyarcı deyince de biz kötü oluyoruz yahu.

görsel

Edit: wowow ben cevap verene kadar entry bir melek olmuş, gökyüzüne uçmuş. Neyse dursun burada.
şikayet edecek başka bir şey bulamamışlar mı? bunlar hiç tatile gitmiyorlar demek ki. şöyle alanya antalya bodrum marmaris çeşme datça dolaylarına bir gitsinler baksınlar bakalım burası amerika mı ingiltere mi fransa mı ispanya mı almanya mı rusya mı yoksa türkiye mi? şimdi turizimciler bana kızacaklar. o sütyenden iyi para kazanılacağını bilse yeminle şikayet etmeyi bırakır ticaretini bile yapar. zira para bizim her şeyimiz.
askerden once bir zincir giyim magazasinin lojistik hizmetini veren bir sirkette calisiyordum. calisma arkadaslarimdan biri -ki evli barkli coluk cocugu var- iade gelen bikinilere bunlara dokununca icim bi tuhaf oluyor diye bir ishallemede bulunmustu. o aklima geldi.

t: yukaridaki tipin yasadigi ulkede normal karsilanabilecek eylemdir.
ilk defa sütyen gördüklerindendir belki de. onlarda meme olmazmış galiba öyle duydum gibi sanki.
Yani bu kadar mı uçkurunuza hakim olmaktan acizsiniz be amına koyayım ya.
kütahyaya kadar gitmenize gerek yok. bu zihniyet havalimanındaki bikinili reklamı kapattı sansürledi. bak iç anadolunun küçük bir şehri değil koskoca uluslararası havalimanından bahsediyorum...başka bir deyişle hergün yüzlerce milletten insanın girip çıktığı ülkenin dışa açılan yüzü. sonra almanya bizi kıskanıyor hollanda bize düşman. lan sen daha bikinili reklama tahammül edemiyorsun elin oğlu sana neden tahammül etsin?
hislibiri'ye söz hakkı doğdu. bekliyoruz evet.
Kütahyada Hayal gücü yüksek erkeglerin yaşadığını gösteren gelişme.
Komikler.
güncel Önemli Başlıklar