bugün

Bazı vatandaşların Ahlaki değerlerimiz yerle bir oldu deyip bimere şikayette bulunması durumu.

https://onedio.com/haber/...ler-yerle-bir-oldu-821880

Ahlakları bayağı kırılganmış demekki.

(bkz: çok fena fetiş döndüğü düşünülen yerler).
hala çeyizlikten kurtulamamıslarsa demekki.
Orada yaşayan kadınlara üzüldüm.
AHLakları sikilesi sapık çomarların ahlaksızlıklarını ortaya koydukları saçmalık.
söz konusu reklamda sadece 1 adet sütyen resmi kullanılmış.
bir de canlı manken kullanılsa neler olurdu kim bilir.

görsel
neden kütahya da sütyen kullanılmıyor mu .
Saklana saklana gizlene gizlene yaşıyorlar. Dünyaya nasıl geldin diye sormak lazım bu insanlara. kesin leylekler bırakmıştır.
Bu Çomarlık değil, cahillik değil.
Organize bir eylem.

Birileri tarafından halk galeyana getirilmiş ve toplu şikayetler bimer’e iletilmiş. Anlayacağınız, şebeke işi. Seks kelimesinin daha ilk harfinden nem kapan halkımız da eğer üzerine din sosu katıldıysa buna direkt zıplamıştır.

Lakin konuşulması gereken bu münferit eylem değil. Ne yazık ki toplum olarak öylesine tabular ile çevrili ki etrafımızı, önümüzü dahi göremiyoruz. Sanki kadınların memesi yokmuş, erkekler ereksiyon olmuyormus gibi davranmaya çalışıyoruz. Bu birikmiş baskı da böyle olaylara mahal veriyor.
Şikayet edenlerin içinde hayatı boyunca karşı cinsiyet ile gerekenden fazla 2 kelime konuşan olmadığına Eminim. Çünkü yetiştirilme tarzı bu yönde. Esas eleştireceğimiz nokta bu olmalı.

Tekrar ediyorum, yapılan organize bir eylem, bu çok basit. Ancak buna sebep olan temeli incelememiz gerekiyor. Bu memlekette ben allah’ım Diyene tüm altınlarını kaptıran insanlar yaşıyor. Düşünebiliyor musunuz? Kadının daha yaşadığı dinden dahi haberi yok. Bu sutyen meselesinde nasıl mantıklı karar vermesini bekleyebilirsiniz ki?

Twitter ergenleri gibi prim yapmaya çalışmadan, ekşi entelleri gibi abartı tepkiler vermeden bilinçlendirme yapılması gerekiyor. Bu görev de Kütahya’da yaşayan özgün fikirli, toplum dogmalarından sıyrılabilmiş gençlere düşüyor. Aynı şekilde bizlerin çevresinde bu tarz durumlara imza atabilecek tipler varsa bizlerin de onlara Önder olmamız lazım geliyor.

Ötekileştirmeyin, kazanmaya çalışın.

Not: buralarda Kütahya diye ağlayan bir tip vardı. Ben esas onun fikrini merak ediyorum. Hisli miydi ne idi?

Edit: eksiler geldiğine göre ablamız sözlükte çevrimiçi sanırım. Fakat olayı gerçekleştirenlerle aynı fikirde olsa gerek, tek kelime etmemiş. Sağlık olsun.
Bu Arada, insanların eğitimsiz olduğunu yazıyorsun, anında iki eksi geliyor. Yahu tamam Kütahya zaten oxford’un bir köyü. Hepiniz ordinaryüs profesörsünüz. Yalnız şuna bir açıklama getirin de aydınlanalım.
Edit2: yok sözlükte bu kadar Kütahyalı olamaz. Zihni sapık, reklama hallenen, camekanda duran fotoğraf sutyenden tahrik olan tipler bastı burayı.
Fire in the hole. Kaçın.

Edit bilmem kaç: yalnız hala bir tanesi de çıkıp buna kılıf uydurmadı. En azından bu da bir gelişme. Eksiler olur öyle. Komedi.

Arkadaşlar uplayın, görmemiş, eksilememiş sapık kalmasın. Sonra reklam panolarına bakıp halleniyorlar.
Kütahya insanı memeli değil galiba. Bu korku neden acaba?
nerede o Kütahya meraklısı bi kız vardı burada gelsin açıklama yapsın.
Bir iç çamaşırı reklamı kadar doğal ne olabilir.
Sütyen’e karşılardır belki...

(bkz: bu da bi fikir)
denizin ikiye ayrıldığı mucizesine inanıyorsun da sütyenin mucizesi mi rahatsız etti amk yobaz iti demezler mi adama?
demezler ama demeliler.
önünden geçerken tutamayıp tavşan gibi dona patlattıkları içindir.

götürecen bunları new orleans da yada chicago da bi lap dance a, alırlar bütün irini çekerler allama onlarda rahat eder bizde rahat ederiz...
Kütahyada Hayal gücü yüksek erkeglerin yaşadığını gösteren gelişme.
Komikler.
hislibiri'ye söz hakkı doğdu. bekliyoruz evet.
kütahyaya kadar gitmenize gerek yok. bu zihniyet havalimanındaki bikinili reklamı kapattı sansürledi. bak iç anadolunun küçük bir şehri değil koskoca uluslararası havalimanından bahsediyorum...başka bir deyişle hergün yüzlerce milletten insanın girip çıktığı ülkenin dışa açılan yüzü. sonra almanya bizi kıskanıyor hollanda bize düşman. lan sen daha bikinili reklama tahammül edemiyorsun elin oğlu sana neden tahammül etsin?
Yani bu kadar mı uçkurunuza hakim olmaktan acizsiniz be amına koyayım ya.
ilk defa sütyen gördüklerindendir belki de. onlarda meme olmazmış galiba öyle duydum gibi sanki.
askerden once bir zincir giyim magazasinin lojistik hizmetini veren bir sirkette calisiyordum. calisma arkadaslarimdan biri -ki evli barkli coluk cocugu var- iade gelen bikinilere bunlara dokununca icim bi tuhaf oluyor diye bir ishallemede bulunmustu. o aklima geldi.

t: yukaridaki tipin yasadigi ulkede normal karsilanabilecek eylemdir.
şikayet edecek başka bir şey bulamamışlar mı? bunlar hiç tatile gitmiyorlar demek ki. şöyle alanya antalya bodrum marmaris çeşme datça dolaylarına bir gitsinler baksınlar bakalım burası amerika mı ingiltere mi fransa mı ispanya mı almanya mı rusya mı yoksa türkiye mi? şimdi turizimciler bana kızacaklar. o sütyenden iyi para kazanılacağını bilse yeminle şikayet etmeyi bırakır ticaretini bile yapar. zira para bizim her şeyimiz.
ciddi söylüyorum, milletin bu hali gizli gizli güldürüyordu. Ta ki yukarıdaki çakma feministi görene kadar.
Birisi dememiş mi, hacı şikayet edilen reklamda kadının k’si yok.
Hayır, sonra primci, gereksiz duyarcı deyince de biz kötü oluyoruz yahu.

görsel

Edit: wowow ben cevap verene kadar entry bir melek olmuş, gökyüzüne uçmuş. Neyse dursun burada.
kütahya'da sütyen giymiyorlar galiba *
Damacanaya kerkinen millette normal kabul edilen durumdur.
allah akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor elden.

(bkz: içeri girdiğimde reklam panosunu sıvazlıyordu)
güncel Önemli Başlıklar