bugün

hislibiri'nin hemşehrileridir.
düğünde pompalı tüfek ile havaya ateş eden barzo, havaya ateş eden bir diğer barzoyu vuruyor.

vurulma anı: 20. saniye.
https://www.youtube.com/w...mp;feature=youtu.be&a

edit: haber linki;
http://www.gunes.com/gund...pali-dehseti-1-olu-887997

vurulan genç ölmüş, zaten o vurulmasa başkası vurulacaktı.
dünyanın en ilkel ölme şeklididir. helal lan size! valla bravo.
kahkaha attım affet yarabbi, allah rahmet eylesin.
(bkz: bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler)
başlığı açanı tahmin edip başlığa girip açanı görünce yanıldığımı anladım. ancak ilk cümlede tahmin ettiğim yazarın nickini görünce garip duygulara karıştım.

lan kütahyanın nüfusu zaten 2 avuç insan. böyle böyle iyice azaltıyorlar nüfuslarını. başka gidip oraya yerleşen de olmaz bu kafa ile 10 seneye 1 avuca inerler.
Ne oldu şimdi? Değdi mi? Bir canın böyle gitmesi. Tak tak tak. Havaya ateş etmekle eline ne geçti? Atomu mu parçaladın, fabrika mı kurdun. Kitaba para ver desen kitap pahalı dersin. Söylesen sen çok biliyorsun derler. O kadar haber yapıldı, gündeme getirildi. Bu son olsun denildi bir bitmedi şu olaylar. Bu son olsun.
hem sıkıyorlar hem sesten korkup kafalarını çevirip nereye sıktıklarına bakamıyorlar. ben ki 13 yaşından beri elimde silahla gezerim ben bile havaya sıkacaksam ezbere sıkmam.

işte bunlar doğal seleksiyon.
Eline silah alanın kendini kovboy zannettiği bir ülkede barzodan bol ne var dedirten vakadır. Onca insan vuruldu hâlâ akıllanmadılar. Zaten bu ülkenin en çok ihtiyacı olan şey akıl.
dokunmayın, belki böylelikle azalırlar.
Kütahya, düğün ve silah ın aynı cümlede geçip birinin ölmemesi garip olurdu. Maaşallah memleketin her karışından sığırlık akıyor. Ulan koskoca silahı o kadar kişi içinde nasıl bakmadan sıkarsın allah ın çomarı.
Boyle boyle telef olun amkoduklarim.
düğüne katılmış olan kendi hâlinde bir vatandaşın vurulmasındansa barzonun birinin vurulması iyi olmuş. doğal seleksiyon açısından sevindirici bir gelişme. yiyin birbirinizi, ete para vermeyin. yeter ki başkalarına zarar vermeyin.
Hislibiri nin yazmadığı bir Kütahya başlığı.
Çok ilginç. Sözlük tarihine geçmesi lazım.
Allah affetsin guldum.
(bkz: dogal seçilim)
En az 3 kişi pompalılarla 60 80 derece açılarla havaya ateş ederken biri diğerini vuruyor. Vuran kişi herkes ayağa kalktıktan sonra bir el daha ateş ediyor. Olayda bir kişinin ölmesi mucize adeta...
Bir insan pisi pisine öldü. Çok yazık.
Friendly fire açık unutan barzolardır.
Bireysel silahlanmaya karşı olanların haklı gerekçelerinden biridir.
hisli'nin kör nişancılarıdır. düğünlerde adam vurulur sanıyordur.
(bkz: doğal seçilim)
güncel Önemli Başlıklar