bugün

nasıl kürt teröristler itlaf ediliyorsa bunların da itlaf edilmesi gerekmektedir. soyuna sopuna ihanet etmiş pisliklerin bizim aramızda yeri yoktur. yüzüne tükürülmesi gereken insan bozuntusudur. türk değildir. artık tamamiyle k*rttür. türk solunun piçleridirler. zaten artık türk solu da demememiz gerekmektedir. olsa olsa o kürt soludur. kürtçülük yapan artık kürttür.

(bkz: ertuğrul kürkçü) nam-ı diğer ertuğrul kürtçü.
(bkz: altan erkekli) kendisi hadepelidir.
(bkz: ece temelkuran) kürdolar da kürdolar diyip durur. kürdo erkekleri en büyük hayalidir. kürdolar bir yardımcı olun. swh.
(bkz: yıldırım türker)
(bkz: cüneyt özdemir)
(bkz: sırrı süreyya önder) bu itin fenotipi pek türke benzemiyor nedense. kesinlikle kanı bozuk milletlerdendir.
(bkz: şirin payzın)
(bkz: ayşe hür) pomak dölü bu da. bildiğiniz bulgar çingenesi yani. selçuk uygur buna iyi ayar verir.
(bkz: elçin sangu) bu da çerkes. kafkas kezbanı.
(bkz: sezen aksu) baba tarafından ermeni. evet kan bozuldum mu gerisi tırt.
(bkz: metin belge)
(bkz: sermiyan midyat) süryani kökenli. arabın artığı işte.
(bkz: mehmet ali birand) anne tarafından kürt. keçi suratlı, b*k tenlinin teki. en büyük korkusu osman pamukoğlu'dur yani türk askerdir. o yüzden nefret eder türk askerinden.
(bkz: ufuk uras)
(bkz: özgür özel)
(bkz: büşra pekin) araptır. zaten tipsizliğinden belli oluyor.
(bkz: figen yüksekdağ) içinin pisliği yüzüne yansımış.
(bkz: deniz çakır) boşuna yılan rolünü iyi oynamamış.
(bkz: sıla gençoğlu)
(bkz: barış atay)
(bkz: şafak pavey) genç ingiliz sevgilisi için kolundan olan bir embesil.
(bkz: bülent emrah parlak) o çghb oyuncularından hayır gelmez. hepsi mal tipler.
(bkz: sedat kapanoğlu) yahudidir. zaten bir karay türkünün asilliğine sahip değildir. ekşici was here.
(bkz: mert fırat) bozuk arap-çerkes mahsulü. izlanda'nın ordusu yok. bizim neden var diyecek kadar da beyinsiz biri. suratına baktığınızda bu tam bir embesil diyebiliyorsunuz.

en büyüğü için:
(bkz: recep tayyip erdoğan) gürcü dölü.
Hiç duymadım. Allah Allah nerde gordunuz o türkü bilmem hiç rastlamadım şu ana kadar ben.
hayatında hiç kürtlerle aynı apartmanda, aynı sokakta oturmayan türktür.
(bkz: türk solu)

Milliyetçidir siz dinciler türkiye de türk yok diye çığırırken adamlar genetik ve tarihi belgeler ile türklüğü ayakta tutmaya çalışıyordu.
Eski ev arkadaşım öyleydi. Bir kürt'ten daha kürtçüydü. Zihniyeti gibi kişiliği de beş para etmezdi. Sayesinde bütün bulgaristan göçmenlerinden tiksiniyorum.
Hay amına koyim onun.
incelenmesi gereken kişidir. Tarihte 5 bin yıldır yerinde sayan kürt ırkını savunan birinin tarihte binlerce devlet kurmuş bir ırkın soyundan gelmesi cidden ilginç bir meseledir. Bir insan neden bunu yapsın denilecek bir durumdur. Son derece şaşırtıcıdır.

Not: Amacım ırkçılık değildir. Yukarda söylediklerim hepinizin, hatta ortaokul çocuğunun dahi malumudur.
uzaktan enişte mahiyetinde bir
akrabamız var. hdp' yi destekliyor.
vatan alçağı kendisi.
bunu da söylemeden geçemeyeceğim. bu adam
ticaret ile uğraşıyor ve işinde de çok sahtekarmış.
öyle diyorlar. zaten dürüst olsa şaşardım. hepsi
öyleler çünkü.
Bunların kafa yapıları devlet düşmanlığı odaklı olduğundan dolayı bugün Kürt olurlar yarın kimbilir ne olurlar, Sivas'ın ötesinde bizzat diyarbakır da doğup büyümemden dolayı kimse PKK'nın ne kadar faşist ırkçı bir orospu evladı ve yandaşlarınında en Az pkk kadar orospu evladı olduğunu benim kadar bilemez, herkes türk te olur Kürt te olur ama orospu çocuğu olmak zor zanaat tır, bu arkadaşlar zoru başaran ender tiplerdir.
Tam da beni tarif etmişsin dostum, Kürtçüyüm lakin kürt bile değilim, troll de değilim. islamcı ve kürtçüyüm.
Bak arkadaşım sana sesleniyorum, ırkçılık ve milliyetçiliğin her türlüsü bana göre leş, iğrenç. Lâkin türk isen ve türk milliyetçisi isen bunu anlarım, zihnin çok gelişmemiştir bu konuda ve bulduğun ilk dala tutunmuşsundur. Kürtsen ve kürt milliyetçiliği yapsan bunu da anlarım, kimilerinin manipülasyonuna uğramış ve yine kolay olanı seçmiş olabilirsin. Kürt olup türk milliyetçiliği yapsan yine kabul, toplum baskısını kırmak için böyle bir yol izleyebilirsin. Hepsi tamam.
Amaaa türk olup kürt milliyetçiliği yapanı zerre gram anlamıyorum. Bir de bunu solculuk yaptıklarını sanarak yapmıyor musunuz ay bana bi gülme geliyor.
Yapmayın, saçma sapan ideolojiler pesinde koşup terörün ekmeğine yağ sürmeyin.
Vicdanlı , mantıklı ve inançlı insandır.
Vicdanlıdır çünkü ;Kürt doğdu diye karşısındakini toplum dışına atmayı, yargılamayı, ezmeyi vicdanına yediremez.
Mantıklıdır çünkü ; Hiç bir insan evladının kendi ırkını , dinini , rengini , cinsiyetini seçme şansı olmadığını bilir.
inançlıdır çünkü ; " Yaratılanı severim yaradandan ötürü " der , Allahın yarattığı , ana rahmine düşmesine vesile olduğu her kulun en az kendi kadar değerli olduğunun farkındadır.
hdplidir. bunlar faşizme lanet derler ege de türk öldürürler , kız yakarlar , trafik kapatırlar. ama durun en ironiği de bunlar dost canlısı , hümanist onlar. hasiktir lan oradan.
Halkların kardeşliği sloganından yola çıkarak kızlar gözünde prim yapmaya çalışan solcu gençtir. hea sağcısı çok iyi halt mı değil ama şimdiki mevzu solcular.
(bkz: ufuk uras)

(bkz: sırrı süreyya önder)

(bkz: akın birdal)

(bkz: nursel aydoğan) (ne yazıkki bursalıdır bir de, bulgaristan göçmeni olduğu söylenir)

(bkz: nuray mert) (türk mü emin değilim, bu kadın rum da olabilir)
adamdır, aklını kullanan, mantıklı düşünen insandır. mantıklı insanın ırkı yoktur, onun ırkı beyindir. (bkz: ben).
Olaya insanca bakabilen birinin karşı tarafa bıraktığı izlenimdir aslında bu. O kişi kürt milliyetçiliği yapmaz. Olaylara sadece asil kan olan(malum) türk kimliğinden sıyrılarak bakar. Türk ya da kürt meselesi değildir bu. insan meselesidir onun gözünde.
yıllarca devlete zarar verip askeri, polisi, sivilleri şehit edip, pkk yı destekleyip birde üstüne sivasın ötesine geçilmiyor yalanlarına inanıp, kaçak elektrik kullanılıyor ama öyle ama böyle bahanelerinin ne kadar doğru olduğunu göremeyen sözde türk ruhu kürt kişimsi.
Bir kesimin haklı olup olmadığını görmek için o kesime mensup olmak gerekmez.
Resmi ideolojiyle beyni yıkanmamış türktür. Düşünme ve sorgulama yetisini kaybetmemiştir.
komünistin tekidir.
doğu anadoluda yaşamış ve gerçeklerin tamamını görmüş türktür. hayatı boyunca sivasın ötesine geçmeyen, ama vergi vermiyorlar, ama kaçak elektrik kullanıyorlar ama öyle ama böyle bahanelerinin ne kadar aptalca olduğunu görmüş türktür. üstelik yaptığı kürtçülük değildir.
(bkz: sırrı süreyya önder)