bugün

cem tv de yaşanmış hadise. cem tv televizyonumda yoktu, bu olaydan sonra buldum getirdim 10. sıraya koydum. bu ülkede hala türk milliyetçisi insanların olduğunu görmek gözleri yaşartıyor. o sunucunun ellerinden öpüyorum.

https://twitter.com/sarya...tatus/1044886928330502145
ulan burasi türkiye amk türkiye.
türkiyede turkcedir resmi dil
türkçe konusacaksin o kadar.

sen kürtçe söylersen 10 kişiden belki 1- 2 si anlar o şarkıyı peki o 8 kişi..

sen atıyorum alman devlet kanalında almanca yerine lehçe (polonya dili) konuş bakalım sıkar biraz..
Demek kürtçe söylersem 10 kişiden 1-2si anlar hmm... peki ya ses yarışmalarında italyanca/fransızca şarkıları anlıyor musun? Sanmıyorum. Hayranlıkla dinliyor musun? Evet.

Şu orta çağ düşüncelerinizden kurtulun artık kanser hücresi gibisiniz dünya marstan arsa alıyor siz hala kürtçe türkçe derdindesiniz.
O değil de videonun altındaki yorumlar çok komik amk. Bütün pkklılar toplanmış kardeşlikten falan bahsedip, faşizme lanet okuyorlar.
Türkiye Türklerindir.
Irkçılar başlamış burası türkiye anayasa vs. Havlamaya ulan trt şeş nerenin kanalı kuzey ıraktan mı yayın yapıyor? Neyse cemtv programcısı'nın kendi programına kriter koyma hakkını kullandığı ve kovulmanın olmadığı olaydır. Sanatçılar kürtçe şarkı söylemek istiyor kadın da ben programımda sadece türkçe şarkı söyletirim diyor misafirler de biz o zaman kalkalım diyorlar kadın buyurun gidebilirsiniz diyor olay bundan ibaret büyütmeyin.
Not alevi- kürt kökenli ateist.
kurtce olunca siklikla teror guzellemesi oluyor.

40 cocuklu bes esli kurdun zavalli yavrulari intihar bombacisi pekekli terorist militan olup harcaniyor, terorist reislerine kendilerini sunarak cinsel ozgurlugu ariyorlar...

siirler hala yasamlarimiza dusundugumuzden fazla yon veriyor.

kurtce genelde kent yasamina uygun degil.

kurtce'nin nasil islenip cagdasligi yakalayacagini bilmiyorum, oncu belledikleri tipler de bozuk...
Boşuna demiyoruz alevilerden kürt çıkmaz türkmendir diye ama dinletemiyoruz.

O değilde sabah akşam alevilere başlık açıp hakaret eden bi p.ç vardı o ne diyecek bu duruma acaba.
Oğlum zaten cem tv nin ortaklarından MHP Milletvekili adayı bile var.
gerici yobaz bir davranıştır yakıştıramadim.
Yerli ve milli bir hareket olmuştur. Kroların devri geride kaldı.
programın kalitesinin artmasına neden olmuştur.
sen babayı kabul ettirirsin anca mezapotamya kertişi seni. ülkemizin uluslararası çerçevede resmi dili türkçedir. kürtçe konuşmak isteyen eşekler kuzey ırak bölgesel kürt yönetimine vizesiz taşınabilir. yallah.
kürt tarihi 150 yıllıktır 1850 lerden öncesi yok. ermeni fars kırması bir şeyler ortaya çıkmış zamanla.

kürtçe diye bir dil yok. farsça, felemenkçe, japonca, almanca karışımı bir cacık. çalıntı resmen.
Cem tv den şaşırtan davranıştır. Hala inanamıyorum.
Kürtçe şarkı söylerler kendilerinden geçerler sanıyordum. ilginç.