bugün

insanı türk olmaktan soğutur; arap, kürt sevdalısı yapar böyle faşistler.
(bkz: sen de bunu yedin)
orada ben olsam daha güzel dayak yiyecek kürttür çünkü yalancı bir kürttür tıpkı diğerleri gibi mazlumu oynamayı ata sporu haline getirmiş o kürtü gerçekten mazlum bir hale getirip öyle bırakırdım. polislerde de akıl yok alın içeri öyle dövün ıslak sopalarla dövün ağzına havluyu kapatın boca boca su dökün zor nefes alsın ibne. neden ulu orta dövüyorsunuz? salak mısınız siz!
kendi kaşınmış.
hırsızlar polisin gözünün önünde hırsızlık yapıyorlar mı?
cesaretine hayran kaldım ama. bence dayak yiyeceğini tahmin etmiştir, ya da en azından uyarılmıştır.
ırkçılığın daniskasıdır. bizim apartmanın yanında çalışan bir grup insan sürekli kürtçe konuşuyor. polis onları da dövecek.
dayak yiyen kişi polisi karalamak için olayı nerelere çekiyor. bdp tarzı davrınıştır.
kimse kürtçe konuştuğu için dayak yemez. şayet kürtçe küfür ettiyse orasını bilemem.
sonuna kadar destekledigim dayaktır. herkes insanların anlayacagi bir dille konusması lazım.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
büyük bir olasilikla terör örgütü pkk'yi destekleyen bir kürttür.
kürt olmayan, ve polisin önünde kürtçede konuşmayan, bir tanıdığımızı sırf motorda kask takmadı diye, hunharca dövmeye kalktılar 5 adet polis kardeşimiz. tüm mahalle olarak olaya müdahale ettik ve durdurduk. tabiki sonu karakolda bitti. yani böyle polislerde var. çok vicdanlı iyi olanlarıda var. o adam haklıda olabilir, haksızda. önemli olan o an karşı geldi ve yalnış yaptıysa, alır karakola götürürsün, gerekli işlemleri yaparsın, gerçek suçlu ise mahkemeye sevk edersin. gerçekten terör mensubu ise ister döv ister ne yaparsan yap. ama hiç kimse karısının, çocuğunun, halkın önünde bu şekilde dövülmez. anasını satayım çocuk kesen, adam öldüren, tecavüz eden, hatta en büyük şerefsizlik olan, çocuklara tecavüz edeni bile böyle dövmüyorlar bu ülkede. hainler dağdan inip davulla zurna ile karşılanıyor, bir tek bu adammı kaldı böyle dövülecek. yalnıştır. tabiki bu düşünceler kişiye göre değişir. ben Kürt değilim, ve Atatürk'çü bir insanım. ama benim için ırk değil insanlık önde gelir.
dağa çıkmak için bahane aramak.
az bile yapmış, helal olsun dediğim polistir.
güncel Önemli Başlıklar