bugün

istanbul esenler de olan vahim olaydır.

yazıklar olsun ya, bu mu demokrat ve özgür türkiye?

http://www.gazeteesenler..../Cawa-yi-bas-i-dayagi.php
Esenlerde bile dayak yiyebiliyorsa durum onların açısından baya vahim, zira esenler vs bu yaratıkların mıntıkası.

Not: ellerine sağlık.
Bundan 6-7 yıl önce benimde önyargı ile yaklaştığım olaydır fakat güçlü bir Türkiye için böyle şeylerin aşılması lazım. Onlarda biliyor resmi dilin Türkçe olduğunu merak etmeyin.
zavallıdır, çünkü mağara adamı tarafından sikilen bozkurtun torunu değildir.

ahahaha, bu t*rkler de kımız sarhoşu hala. vay amk.
kürdistanda bir çocuğa türkçe nasılsın iyi misin denirse hiç bişey olmaz. hep bu türklerin kompleksleri işte.

çawani mi dedi, vatan elden gidiyor!
kürtçe konuşan gerici ve yobazlara mutlaka dayak atılmalıdır, yoksa ezilmişlik edebiyatı yapamazlar.
görsel

yalan uydurma haberdir.

15 kişi sopa ile dövdüğü adama bakın amk.

süperkürt herhalde. çelikten kasları, platin kemikleri mi var amk. adamda çizik yok.
zavallılığı su götürendir.
(bkz: geçen gün yine mağdurum)
yine iğrenç bir ajitasyon şenliği.

ulan ne yapış yapış, ne iğrenç bir topululuksunuz siz.

muhtemelen dayak yiyen kekso birilerinin karısına kızına sarkıntılık yapmış, ya da birilerini rahatsız etmiştir.

hemen bunu kürtçe yüzünden dayak yediye bağlamak acizlik.

ulan arkadaş iki bir türkle yaklaşık 128 kürt kavga eder olayın adı karşıt görüşlü grup'lar' kavga etti olur. bir türkle bir kürt kavga eder, hemen ''kürtçe yüzünden dayak yedi ühühü.s.s''.

ne değişik insanlarsınız aga ya, iğrençlik akıyor her tarafınızdan.
dayak yiyen kürt olunca altında başka nedenler aranan durum.

edit: sırf kürtçe konuşuyor diye taciz edilen, dayak yiyen insanlar tanıyorum. nefret suçu işleyen yukarıdaki milliyetçiler. yapmayın.
zavallılığı dayak yemesinden değil, kürtçe konuşmasındandır.
Nefis bir magduriyettir.
Biz cok pis barbar bir milletiz, turkceyi duzgun bir lehce ile konusamayan karadenizlileri de dayaktan geciririz. Oyle pis bir milletiz.
Boluculuge, her turlu kacakciliga falan eyvallah da, duzgun turkce yoksa dayak yersin. Oyle ters milletiz.
Akepe dağılınca biz noolacağız hewal çırpınışı.
iyi olmuş amk.sanki bilmiyolar türkçeyi.
(bkz: kürtçe şarkı söylemediği için öldürülen şarkıcı)
peki şunu düşündükmü neden ingilizce almanca degilde kürtçe rahatsız ediyor bizi?
çünkü bizi o durumda sınıra getirdiler, kendi payıma duydugum an küfüre başlıyorum ancak bazı masumları düşünerek susmam gerektiğine inandırıyorum kendimi. tam olarak bilemiyorum yani.
(bkz: dostum kürt demişsin ama bu hakan şükür)

görsel
Kürtçe kasetleri var diye ülkeyi terketmek zorunda kalanlarıda vardır bu türün. nerede hoşgörü? nerede kardeşlik? Ağaçlar kesilmesin dersiniz, 3 ay çadır diker oturursunuz, kendi dilini konuştu diye insanları döversiniz? var mı başka yerde böyle bir tezat sözlük? Ne kadar kompleksli olanlar var ulan? diye soruyorum kendime bu tür haberleri görünce. ulan adamın dili be. Milli şef dediğiniz ismet inönü bu ırkın mensubuydu. Arap arapca konuşur, kürt kürtçe, türk türkçe bu kadar basit bu konu ya hu bıngıldağınıza çay kaşığı bassınlar inşallah. neyse hayırlı işler.
pkk nın neden kurulduğunu ,neden bitmediğini ve neden bitirilemediğini göstermiş olaydır.

sahi dış güçler kurmuştu pkk yı di mi. kürtler mutlu mesut baskısız özgürlüklere gark olmuş halde yaşarken

dışı güçlerin oyunlarına alet olmuşlardır bla bla bla.
aferim alkışlayanlara aferim halkların arasına nifak sokanlara aferim ırkçılık yapanlara..

onlar değilmiydiler kurtuluş savaşında omuz omuza çarpıştıklarınız sizne yaptınız hakaret dayak vs.. ve onlar ne yaptılar kendipartilerini kurdular daha fazla örgütlendiler meclise girdiler belediyeleri aldılar. ve sizin bu yaptıklarınız sayesinde en fazla 20 yıl sonra ebenizin amınıda göreceksiniz.
dayak yiyenin değil, dayak atanın zavallılığıdır.
otobüste kürt faşistlerce yakılan türk gençlerini unutmadık.

16 yaşındaki genç kızımız otobüste yanarak can verdi. (bkz: serap eser)

kendi ülkesinde kendi devletine ait otobüste yakıldı.

şimdi bir kürt - sebebini bilmediğimiz bir olay neticesinde - dayak yemiş...

zavallıymış...çok üzüldük çok...

bu olaya üzülenlerin serap eser in adını dahi bilmiyor olmaları muhtemeldir.

unutmadık seni serap. kürt katliamının tanıklarından genç ve masum türk kızı. kanın yerde kalmayacak...

serap eser
simdi haberi okumadim, sadece ihtimalleri degerlendiriyorum. bir: kurtce anlayan baska biri soylenenlerin icerigine sinirlendigi icin dayak atti. bu durumda kurtce konustugu icin magdur olma durumu yok. iki: kurt dusmani bazi psikopatlara denk geldi, sirf kurtce konustugu icin dayak yedi. burada magdur kurt, insanliktan nasibini almayan dayak atan. uc: kurtce konusmasi disinda etrafi rahatsiz edecek davranislarda bulundu ve dayak yedi. burada kurtce konusmasi dayak atani motive etmis olabilir cunku kurtlere olan nefreti vardir. ya da sadece hareketleri nedeniyle olmustur.
Aniden silinmesi gereken entryler topluluğudur. Zira aynı ülkenin bireylerinin böylesine aşağılamalarla birbirlerine ırklarını eleştirmeleri okudukça can yakıyor doğrusu.