bugün

35 yıldır, kendini abd ve diğer gelişmiş ülkelerin askeri teknolojisiyle donatmış, dünyanın en kudretli kara ordusu olduğu söylenegelen, öve öve bitirilemeyen tsk karşısında bir türlü mağlup edilememesi, günümüzde ise, hakim olduğu bölgede ışık hızıyla ilerleyen petrol kartellerinin palazlandırdığı selefi itleri ışid'i anayurdlarına sokmayıp şanlı bir direnişle bozguna uğratması bunun en büyük göstergesidir. bazıları da bunun farkındadırlar ki artık savaş yöntemleri yerine müzakere süreçlerini devreye sokmaktadır.
bir Kürt devletini haketmektedirler. fakat turkiye sinirlari icinde olmazsa.seviniriz.
+acıkınca kafayı yiyorsun abi al bi eşek sik.
-yetmedi bi tane daha çek.
kedi de fare yemez.

öldürüp bırakır.
(bkz: avengerso)
kürtleri severim. bu zihniyette olanları değil.
çingeneye beylik vemişler önce babasını kesmiş
abd uçakları da bölgeyi ara sıra bombalamasaydı iyiydi.

ama yenilmediğine katılıyorum çünkü kuçağa oturanlar hiçbir zaman yenilmez.

kucak değişir sadece.
kucaktan kucağa zıplayıp hedef tespiti yaptırmadıkları içindir. daha bir kaç yıl öncesinde israil'in kucağında ondan önce ortadoğu ülkelerinin kucağında, bugünse abd kucağında. ortalık malı gelen kucağına alıyor.
Acı kaşarı olmuş pkk zırvası. Şimdi düşün bi' yendik bitti ee o koskoca tsk neyle uğraşıcak abisi hee de bana.?
kürt devleti kurulunca, arapların, iran'ın ve rusya'nın analarından emdikleri sütü burunlarından getireceğini hesab edemeyen kürt şövenlerin iddiası.
(bkz: kobane yüzünden kürtleri kıskanmak/#26499293)

titanik batmaz diyorlardı battı... bunlar titanik'i geçtim, daha sal bile yapmamışlar konuşuyorlar ne biçim dünya amk...
battal gazi kürttür. bunu kanıtlamaktadır.
güncel Önemli Başlıklar