bugün

sokaklarında sarı - yeşil karışımı balgamların görülmediği şehirdir.
kalmamıştır.
Özellikle gelişim çağındaki bireylerin okurken dikkate almaması gereken açıklamalar barındırabilir.

Hadi siyah-beyaz meselesine dönelim. Hani o çok beğenmediğimiz, sağa sola sözde "adalet" götüren Amerika bile faşizanlığın işe yaramayacağı kanaatine varıp, sorunu insan odaklı düşünerek çözüm getirmiştir.

iyimserliğimi kaybettiğim bu günlerde beyin özürlü olduğuna inandığım bazı arkadaşlar öyle açıklamalar getiriyor ki, o kadar basit yorumlar yapıyor ki, algılamakta zorluk çekiyorum. Arkadaşım oku, araştır, az biraz düşün bakayım senin o kafatasının içindeki şey ne sonuca varacak.
Kötü bir mesele olunca bu yaptı, şu yaptı klişesinden bir kurtulun. Hani o gezi olaylarında daha yeni anladığınız "yansız" medya neler yapmış olabilir. Bu insanlar neden kalkıp türkiye'nin çeşitli yerlerine göç etmiş, ne zaman olmuş bu göçler. Bu soruların cevabını bulduktan sonra fikrin değişecektir.

Az zorla beynini en azından ölmeden önce sıfır kilometre bir beyinle ölme!
maalesef istanbul değildir.
sanırım giresun bu gruba dahil bir şehirdir. ben yıllardır görmedim. kamufle olmuş olabilirler de bilemedim şimdi.
Sehir degil lakin antalya- serik diyebiliriz. Oradaki insanlar ne cingene nede kurt barindirmazlar o ilcede. Ama bu gayet kotu birsey.. Kimseyi ayirmamak gerek.
maldiv adalarındaki, sri lanka'daki, endonezya'daki , malezya'daki şehirler.