bugün

bir heparlı da burda var. Al bunu al al al al. *
bilakis hep köstek, hep köstek olmaları.
katıldığım bir gerçektir.

edit; adamın daha kim olduğunu bilmeyenler, kim olduğunu bilmeden yorum yapanlar, açık ve net orospu çocuğudur.
provokasyon lideri osman pamukoğlu'ndan inciler!
velev ki olamamış olsunlar ne olur amk?
bu kime onları aşağılama hakkı verir?
bu ne biçim bir faşistliktir?
bundan sonra olmayacağı anlamına gelmeyen boş küme bir önermedir.
beğenmediği kürtler kadar toplumda benimsenmemiş birinin beyanatı. ırkçılıkta üstüne yok,vatanı bir kendi sever.
Realitelerdir.
Saçma sapan bir entrydir.

Bu milliyetçi söylemlerden oldum olası hep midem bulanmıştır.

Bunu yazan buna katılan kişiler eminim kendilerini yüce türk olarak görüyorlardır. Ben sizin amınızakoyim. Yarak kürek konuşarak kendini yüceltip başka kültürleri, değerleri, yaşam biçimlerini ayaklar altına almaktan başka bir şey değil.

Sizden bi halt oldu mu gerizekalı embesiller, götünüze girsin yüce türklük akımınız, milliyetçiliğinizin amk.
Maalesef ki her söze çok çabuk teslim oldukları için gerçektir.
kürtlerin tarih boyunca bir halt olmasına lüzum yoktu, çünkü bizler et ve tırnak gibiydik. kürtler neden bu hale geldi, bunun irdelenmesi lazım. bu vatan hepimizin; isteyen çatlasın, isteyen patlasın, bu vatan ecdadın hepimize mirası olacak kalacak ve ben inanıyorum ki, biz de ileriki nesillerin hepsine bu vatanı miras olarak bırakacağız.
osman pamukoğlu böyle laflar edeceğine evinde oturup sudoku çözse bu memleket için daha hayırlı iş yapar..

kürtlere 100 yıldır edilen bu ve benzeri laflar yüzünden bu günlere geldik.. osman paşa hala oksijensiz.. yazık yazık!!
Kürtlerin oguzlardan bir boy olmasi yalanini bir kenara birakalim. kurtler yuzyillardir bir cografyada yasamislardir ve bir devlet kuramamislardir. kurduklari rivayet edilen bir devlet ise sadece bir kac ay surmustur. bir sey olamamis olmasi buysa evet oyle. lakin bilinmesi gerekir ki osmanli zamaninda bolgenin adi kurdistandir. yavuz sultan selim aslen turk degil cerkes olan memluk devletine ve sah ismaile savas hazirligindayken arkasini saglama almak adina kurdistandan destek almistir. fransiz akiminin dayatisi ve eksik bilgi yuzunden yillardir gereksiz bir kavga yasanmaktadir. dili kulturu bir olmayan hic benzerligimiz bile bulunmayan bir millettir kurtler. hatirlayin alparslani cinde saray verilir de yine saraya oturmaz bahceye cadir kurar sonra bagimsizlik icin 9 kisi ayaklanirlar. bu ulkede politikanin ve sacma siyasilerin etkisini sifira indirgersek kürt olmak bu ulkede cinde alparslan olmaktir dogu almanyanin türkü olmaktir. cumhuriyetin ilk yillarinda ermenileri oldurmeleri karsiliginda vaad edilen bagimsizligini arayan Kürtlere bunu cok gormeyin balik nastan kokmus bir kere.