bugün

desteklediklerinin kanıtıdır. pkk nın şehitlerimizin canını aldığı günün ertesi hakkari'ye diyarbakır'a gidip tepki vermeye kalkın erkekseniz, canınızı zor kurtarırsınız. hadi siz yapmayın tehlikeli de, hiç gören var mı bir kürdün pkk ya terörist dediğini ya da bahsedilen illerde pkk ya karşı tepki yürüyüşü düzenlendiğini. neden ?

çünkü sessizlikleri destekledikleri anlamına geliyor. daha iyisini bilen varsa beri gelsin!
medya'ya yansımıyor.
bu başlıkları görünce elim yazabiliyor affola. tabiki tepkisiz kalırlar bok boku kenefte bulur hesabı. aynı dili konuşan aynı mantığa sahip olan insanlar neden göttaşlarına tepki versinler ki. ulan onlar yaralı parmağa işemezler . biz hala daha yaralı teröristi bile devletimiz hastanesinde tedavi edelim
(bkz: allah hepsinin belasını versin)
olanlara seyirci kalanlar, kim güçlü ise, onun yanında yer alanlardır. bu, sosyolojik bir gerçektir. devlet gücünü gösterdiğinde, devletin yanında olmaları beklenir.
seyirci ya da tepkisiz kalmıyorlar gayet de güzel taraftırlar. gaflet uykusunda olanlar var aramızda sadece.

http://www.youtube.com/watch?v=VqKLPJOiHWw&feature=related
ben yazmaktan bıktım siz okumaktan bıkmadınız. al sana ben kürdüm ve onlara terörist diyorum. yalnız sizin gibi ahmakça yaklaşmıyorum olaya anlamaya çalışıyorum, bu adam bu genç yaşında ne uğruna hayatını ortaya koyuyor. sizin kılınızı kıpırdatmadığınız yerde adamla ölüyor burda hala oruspu çocukluğu yapıyosunuz. kaldı ki beyinleri yıkanan, kandırılan gençler çogunlukta yazıktır, olaya böyle yaklaşıp neden olduğunun farkına varabilirsek bu meseleler daha erken sonlanacaktır. yeterki artık sizde üzerinize düşen görevi yapın, yeter bu ayrımcılık. bir kürt olarak utanıyorum artık sözlüğe girmeye. kürdü maymuna benzetenden, bilmem aptal diyenine kadar. sonra vay kürtler bizi sattı vay böle oldu diyorsunuz. siz böle oruspu çocukluğu, ırkçılık yaparsanız bu mesele bitmez, bitmeyecektir.
pkk ile çıkarları vardır..uyuşturucu ticareti vb gibi.
türklerin hala kavramak istemediği bir gerçektir. hayatlarında doğuda bulunmamış bu insanlar her şeyi masal zanneder. pkk'yı da emperyalist uşağı sanarlar. pkk demek kürtler demektir. onların sesidir. dışavurum biçimleridir..
--spoiler--
pkk demek kürtler demektir.
--spoiler--

o yüzden mi 4,000,000 kürt kökenli seçmen bdp dışındaki partilere oy veriyor.

şark kurnazlığı yapılmasın.
eskiden tepkisiz kalıyorlardı, artık açıkça destek veriyorlar. aksini iddia eden varsa tartışabiliriz.
turkler sanki cok karsi cikiyorlar sokaklara falan dokuluyorlar anasini satayim.

herkes g.tunu devirip survivor izliyor. bos yere demagoji yapmayin burada.
hiçbir türk'ün pkk destekçisi olduğunu görmedim. zırtapoza bak nasıl suç yıkıyor.
tepkisiz kaldığı yalandır.yukarıdaki örnekte olduğu gibi desteklemektedirler,ha çekingen,nazlı olanları mırın kırın eder insan hakları vs. diye,yukarıdaki gibi arsız olanları direkt söylerler.

desteklemeleri de şaşırılacak bir durum değil.asıl hala kürtleri kendi tarafında sanan türklere şaşırmalı.
Yanlış hükümet politikaları, cehalet ve eğitimsizlik sonucudur, yaşadıklarımız.
Siyasilerin oy gaygısıyla, halkı ağalık sistemine boyun eğmeye bırakması, sahip çıkmaması, zamanında toprak reformunun yapılmaması vs.

Dış güçlerin, böl, parçala , yönet sistemini devreye sokup kullanması. Ve arada kalmış bir halk.
Kime karşı gelse, her şekilde zarar görüyor.
PKK' nin , halkım dediğine sakın aldanmayın. Halkın üzerinde, baskı ve korkutma politikası güdüyorlar.
Ve inanın, karşı çıkanlar öldürülüyor.
Kürt halkıyla, PKK terör örgütünü birbirine karıştırmayın.
Bir kitap önerisi: " yoldaşını öldürmek"
Aytekin Yılmaz.
var olan olaydır. niye tepkisiz kalsınlar ki. pkkdan besleniyor çoğu ve pkk kürt terör örgütü.
adamların senelerdir örgüt ve devlet arasında ezilmekten tepki verecek hali kalmamasından kaynaklanan durum. filler tepişiyor çimenler eziliyor.
güncel Önemli Başlıklar