bugün

van'da olan olaydır. sen mobese'Ye yakalanmamak için kurallara uyarsın ama onlar mobese'ye yakalanmamak için mobese direğini yıkarlar.

görsel
abi açıkçası *
sabah sabah kahkaha atmama sebep olan olaydır.
Sonrada diyorlar Türkiye de neden ırkçılık var ulkende boyle mallar varsa ırkçılık normal birşey.
gece molotof ile polisi yakarken görüntülenmemek isteyen şerefsizlerin eylemidir.
van depreminde devlet nerede diye ağlayan van halkının iç yüzüdür.

o çaresizce yardım beklediğin devlet, asker, polis nerede diye ağladığın günleri unuttun mu? Devlet sana milletiyle bir olup yardım ettiği için mi bu isyanın.. Konuşursanız faşist, ırkçı oluyorsunuz ama bu haşerelere taviz verdikçe rahat durmuyorlar..

benim tek sözüm şu; kürtler bu milletin sırtında kamburdur. Yıkan bir kürt gördüğünde öbürü yıkma diyeceğine ona eşlik ediyor.

bir deprem daha olmasın bak van, çok ağlarsın.. Gerçi bizim milletimiz merhametlidir, yine insan yerine koyar yardım ederler..
direk.. işte burası fazlaca manidar arkadaşlar.
Direk fetişisti olan bireylerin yapacağı iş. Mobese direği, bayrak direği. Eşek'ten direğe geçiş söz konusu.
(bkz: şanlıurfa da kaçak trafo kuran kürt kardeşlerimiz)
nasıl bir fantazi olduğu merak edilendir. hayır biliyoruz götünüze sokacaksınız o direği de ne bileyim ağaç olur, elektrik direği olur olur da mobese nasıl bir fantezi.
trafikteki radarları yıksalar desteklerdim bak. .na kodum istanbulunda 70km hız sınırı nedir lan kaza mı yaptıracaksınız bize .na koyayım?