bugün

kaostan, kargaşadan, gerilimden yana olan kürt halkının son icraatidir.
dağa çıktılar olmadı şimdi şehre indiler.
ysk'nın bdp'li bağımsızların aday adaylığını iptal etmesini protesto etmek için toplanmış kişilerce gerçekleştirilmiştir.
http://www.haberiniz.com/...e_binasina_saldirdi_.html
demokrasi anlayışlarını gösterir. bdp'liler desek daha doğru olur.
sikerler. mhpci değilim ama bahane değil mi? keşke orada olsaydım.
mhp'lilerin kürtleri, bursa'da, hatay'da, çanakkale'de linç etme girişimlerinin yanında pek de esamesi okunamayacak eylem.
PKK YANDAŞLARI NIN mhp binasına molotofkokteyli atması olarak değiştirilmesi gereken cümle.
olaylara karışan kürtler rahatsız.
bölücü-ayrılıkçıların mhp binasına molotof kokteyli atmasıdır.

amaç ülkücü hareketin vereceği ağır bir tepki ile bir iç savaşın tetiklenmesidir.
türk milliyetçileri bu oyuna alet olmayacaklardır. gün gelir, ülke için sonuna kadar vuruşmak gerekir o zaman herkes üstüne düşeni yapar. ama gün, o gün değildir.
damara basmaya ramak kalmıştır.
aynen bir zamanlar solcuyu öldürüp ben sağcıyım diyenler yada sağcıyı öldürüp ben solcuyum diyenlerin türkiyesini hatırlattı bana, aman ha ülke biraz toparlanmasın silkinmesin hemen işbaşına geçiyor birileri, şimdi nasıl yapılabilirdi bu kavga, en uç kimdi nasıl neyle kullanılırdı şimdiki muhtemel düşman kim olmalıydı, tabiki zamanın en dehşetli hastalığı olan ırkçılık en müsait maşaydı, onunla el yakmadan istenilen ateş tutulur kimselerde birşey anlamazdı, oysaki sağ duyulular bdp nin kürtleri temsil etmediğini kürt olmanın pkklı olmak olmadığını görebiliyor, buna en büyük delil bdp nin oy oranının barajı bile aşamayacak seviyelerde olmasıdır ama dediğim gibi sağ duyu gerek önce.
(bkz: fuck me)
terör eylemidir. oraya buraya atmışlar ne farkeder, olan insanlığı istismar edilen saf ve cahil kürtlere bununla birlikte orada bulunan masum insanlara oluyor. (bkz: elim ayağım titredi)
mhp li partililer;
olaya tepki vermeyerek kargaşadan yana olmadıklarını tekrar göstermişlerdir. mhp hakkında gerilimden nemalanıyorlar tezini çürütmüş bulunmaktadırlar.
o bir şey değil atatürk'ün heykeline kalleşin resmini astılar.
bu orospu çocuklarını gene topluyacan o molotof şişelerini tam göt deliklerine sokacan, 10 yıl sonra da ağlasalar ya ama götümüze şişe sokmuştunuz diye. lan sizlere az bile yapmışız orospu çocukları.
fikirleri bir birine ne kadar zıt görünse de aslında aynı yolda olan iki partinin bir birine molotof fırlatması olayıdır.

(bkz: aynı bokun laciverti)
güncel Önemli Başlıklar