bugün

yavaş yavaş gercekleşmiş olay önce mersin adana şimdi ise ege kıyılarına doğru göçe başmışlardı ,
-olası bir bölünme durumunda adana ve mersinden hak idda edip denize kıyı yerleşim yerlerine geceklerdir
-son seçimlerde görüldükidoğu tamamıyle kürdistan istiyor cok fazla içimize sızmadan kanserleşmiş doğuyu kesip atmamız lazım şimdi, gerekirse referanduma götürelim kim kimi istemitor görelim
-doğunun bu ülkeye hicbir faydası görülmemiştir
-kendi başlarına neler yapabiliyorla r görelim bir tarafta işid diğer tarafta ermenistan
-sorsan zorla oy verildi diyorlar silah zoruyla korkuyla ben karadeziden egeden akdenizden askelik için seni korumak için geliyorum korkmuyormuyum doğu halkı dik durması lazımdı durmıcaksa herkes kendi yoluna
-benim vegimle yollar köprüler yapılır elektirik ödemssin ve hala bölünmekten kürdistanda bahsedersin.
-iyileride var içinde mutlaka fakat bu iyiler kötüler kadar çesur olması lazım.
Son 35 yıldır akdeniz bölgesi ( özellikle adana, mersin ve antalya ) , son 25 yılda ise ege (özelikle izmir, aydın, manisa ) ve marmara bölgesinin ( özellikle istanbul, bursa, kocaeli, tekirdağ, yalova) bölgelerinin insanlarının maruz kaldığı durumdur.
güncel Önemli Başlıklar