bugün

k.rde kardeş diyen kalleştir!

http://www.haberfedai.com...ulkucu-genclere-engelleme
tabi ki doğaldır. daha bu ülkeden bizi atacaklar.
kansızlığın, soysuzluğun en ilerisidir.
vatanseveri bırakıp bölücüyü tutan bir iktidarın döneminde gayet normaldir.
ege üniversitesinde okuyan biri olarak tamamen yanlış abartı bir iddia.
sekiz yılım ege üniversitesinde geçti.
5 yılım da terör örgütü sempatizanlarının yuvası olan edebiyat fakültesinde.

Nice adamlar mezun oldu gitti de,
o öğrenci süsü verilmiş şehir peşmergelerinin edebiyat fakültesi önünde açtıkları apo posterli masaları hiç gitmedi.
Orada açtıkları kulakları sağır eden ve bir yere moloz dökülüyor efekti veren müzikleri hiç bitmedi. Dağıttıkları terör örgütü odaklı bildirileri hiç tükenmedi.

Evet..
bu adamlar,
okulun elektiriğiyle,
okulun masalarıyla sandalyeleriyle,
abartmıyorum "okulun açık olduğu her gün orada" apo posteri asılı, bölücü örgüt gazeteleri serili masalarında propaganda yapıyorlar. Hem de tam okulun önünde.
niye?
özgür değiliz diye.

peki yıllar önce Çanakkale ile ilgili konferansların yapılacağı salonları basıp hocaları engelleyenler kimlerdi?
bizzat kendileri..

türk dünyası araştırmaları enstitüsü'nü basıp hocaları içeride tutanlar, "bu enstitü kapanacak" diyenler kimlerdi?
bizzat kendileri..

Edebiyat fakültesine kocaman apo posteri asanlar kimlerdi?
kendileri..

Tüm bunlara rağmen
3-4 yıl kadar önce şehit haberleri geldiğinde türk bayrağı açan edebiyat fakültesi öğrencilerinin provokasyon yaptıkları iddiası ile gözaltına alındığını da unutmadık.

Evet, ege üniversitesinde, özellikle de edebiyat fakültesi yakınlarıında Türk bayrağı açtığınızda faşist ve provokatif eylem yapmış olursunuz, zira artık orası teröristlerin yuvası haline gelmiştir. rahatsız oluyor terörist arkadaşlar.

Ayrıca,
Geçtiğimiz mayıs-haziran aylarında,
kendilerince düzenledikleri sözde barış bilmem ne zart zurt festivallerinde de edebiyat fakültesi bahçesinde peşmerge kıyafetli adamların verdikleri konserlere de bizzat şahit olduk.
Dev sahnenin arkasında da, elinde kalaşnikofla poz veren adi bir teröristin devasa bir posteri vardı. Sözde festival alanının dört bir yanında da yine ütülü peşmerge kostümü giymiş elemanlar dolanıyordu.

---
ancak haberde anlatılanlara gelecek olursak..
sekiz yılda her şeylerini gördüm de, böyle bir olaya hiç rastlamadım.
öyle 200 kişilik eli bıçaklı sopalı ekip falan, sıkar biraz. Hem adamların keyfi yerinde, niye tehlikeye atsınlar kendilerini.
tamam yeri geldi mi atılır, abartılır da bu kadar da atılmaz.
doğruya doğru, yanlışa yanlış demek icap eder.
at yalanı, sikiyim inanmayanı durumudur. öncelikle ülkücü öğrenci ne demek oluyor ya da pkk lı öğrenci nedir. adam olun salt öğrenci olun.
yalan haber olduğuna 500 liramı koyarım. ülkücülerin 2 ayda bir hortlattığı türden haberler bunlar. amaç; insanlar vatan millet sakarya edebiyatıyla sokağa dökülsün. yolda gördüğü kürdü bir temiz dövsün falan filan...
iktidara bok atana kadar belalarını sikip atamayan boş türk genci serzenişi. nasıl izmirlisiniz lan siz! yunanı denize döken halk bu olaya tepkisiz, pasif kalıyorsa sikeyim oranın gençlerini.
izmir'den istanbul'a geldiğimde çevredeki kürtlerin görüşlerini öğrenmeye çalışmıştım ve bu olay bana duyduklarımı hatırlattı. adam anlatıyor; şöyle zulüm gördük böyle zulüm gördük. inanırım abi dedim. biz de mayıs-haziran 2013'te zulüm gördük ülkenin en büyük şehirlerinde. bir gazete yada bir televizyon günlerce haberini yapmadı. siz orada o imkanlarda ne yaşasanız bize haberi gelmez, olmuştur elbet dedim. artık yok ama dedi ve devam etti; biz van'da bile saat sabah 7 oldu mu çocuklarımızı kız yada erkek ayırmadan okula gönderiyoruz artık. doğuda eski ezilen cahil kürt yok artık olmayacak dedi. savaşarak hak kazanamayacağımızı anladık okutuyoruz çocuklarımızı, ilk verimlerini de alıyoruz bak haklarımız söz konusu artık dedi. bundan 20 30 yıl sonra daha da haklarımız korunacak ve ezilmeyeceğiz dedi. ben de gelmek istediğim yere geldim ve sordum, siz ne istiyosunuz? özerklik mi yoksa doğuyu verin bize deyip ülke kurmak mı istiyosunuz kürdistan mı yani isteğiniz dedim. aldığım cevap beynimden vurulmuşa çevirdi beni. delikanlı biz artık buraya yerleşmişiz evimiz işimiz burada izmir'de ankara'da heryerdeyiz, biz heryeri istiyoruz doğudan batıya, izmiri de ankarayı da istanbulu da dedi. ben de içimden dedim ki 'sikerler oğlum hepimizi sikerler'. özetle lafla peynir gemisi yürümez. şöyle yaparız böyle yaparızı bırakın da icraate dökün artık. dedirtiyorlar yani insana sevgili vatansever kardeşlerim.
akp döneminde olmuştur.
(bkz: ege üniversitesi edebiyat fakültesi)
vallahi olayı yapanlar pkklı olmasalardı ohh iyi olmuş diyeceğim durumdu. lakin pkk işin içine girdim mi. bi dur dicen birader noluyo? yoksa zamanında yaptıklarını çekerler efenim.

(bkz: atın intikamı)