bugün

bir an önce uygulanması gereken durumdur. büyükbaş hayvanı iple arabaya bağlayıp otobanda koşturup hayvana eziyet eden cibiliyetsiz mi istersin, arabaya koyun koyup götüren mi istersin, müteahitlikten kazanıp bmw x5 vb. lüks arabalar alıp görmemişliğin hakkını vere vere milletin üzerine araba süren mi istersin hepsi bunlaradır. yola atlarlar, arabaların da önüne atlarlar. tam trafik canavarlarıdır. bisikletlileri zaten takan yok ki bunlar üstüne üstüne sürüp itlik yapıyorlar. ya bunlara doğru düzgün eğitim verilsin ya da yola mola çıkmasınlar.

edit: o beyaz türk gençleri kafa bir milyonken yapıyor kazaları,sizin kafanız ayık zor sürüyorsunuz,tam canavarsınız.
ülkü ocağı mı? ülkü ocağında türk kürt kardeş diyorlar, ben oradan değilim.
beyinsiz bir liseli önermesi. o dediğini hiç bir türk yapmıyor zaten amk. türkler sütten çıkma ak kaşık.

ha kürtler'de yapmıyor mu? yapıyor. dur ben sana güzel bi bkz vereyimde ordan anla ne demek istediğimi (bkz: kültür)

aynı coğrafyada yaşayan insanlar için ırk ayrımı yapmak salaklığın daniskasıdır. kültür etkileşimine falan bak bide sana zahmet.

belli ki ülkü ocaklarında size bu konudan bahsetmiyorlar. hadi bize iki tavşan kanı çay gönder koçum.
söz konusu önerinin taksi ve dolmuş kullananları için bir an önce uygulanması yerinde olacaktır.hatta beraberinde insan içine çıkma yasağı da getirilsin.
gayet doğru bir önermedir.
gayet eğri bir öneridir.

(bkz: ırk ayrımcılığı)
güncel Önemli Başlıklar