bugün

facebookta, sözlükte, internet üzerinde ulaşılması güç her ortamda aslan kesilen türk gencidir.

kürt gelir bundan "abi doğudan geldik" bilmem ne der; haraç alır gıkı çıkmaz.
karısına kızına laf atar, eller; gıkı çıkmaz.
oğlunu kızını kaçırır tecavüz eder; gıkı çıkmaz.
evladını askerini polisini vurur; gıkı çıkmaz.

ha 300 kişi bir araya gelirlerse, bir de bayrak alırlarsa gazlanabilirler ama karşılarına 10 kişilik kürt grubu çıkarsa kaçarlar.

ben de türk'üm ama gerçekler bunlar.
it sürüsü gibi gezen ile aslan gibi tek başına gezenin kim olduğu bellidir. bu olayların hiçbiri çok şükür başıma gelmedi lakin bir şerefsiz için hapishanede ömrümü yemek istemiyorum. şu gerçek var ama bizler geleceğimizi daha fazla düşünüyoruz fakat onlar pek gelecek kaygısı taşımıyorlar.
havlayan köpekten korkan genc ile arasındaki tek fark köpeğin bir canlı olmasıdır.
(bkz: ırkcılık yapmayın lan ibneler)
yoktur öyle bir genç. biz canımız uğruna can vermeyi cana millet sayan bir milletiz.
her kürdü pkklı sanan insanlar hala varsa yazıklar olsun.

türkiye t.c. vatandaşı olan herkesindir. ırk ve din ayrımı yapılmaksızın toplumumuzu oluşturan en ufak bireyinindir, sizindir, bizimdir. yani türkiye, türkün, çerkezin, kürdün, lazın, dadaşın hepimizindir. ne laz milliyetçiliği ne kürt milliyetçiliği, ne de başka bir şey yapıyorum. totaliter ve faşist görüş olmadan; türkiye türkiyelilerindir! pkk ve diğer ülkeyi bölmek isteyenlerin değildir. her kürdü pkk'lı sanan yoz görüşlülere gelsin bu sözler. hiç mi kürt arkadaşınız yok?
adamın götünden kan alır o türk genci. onlar dua etsin türk gencinin sabrına. o sabır taşarsa çıktığı yere tekrar sokar adamı türk genci.
bir kürtçünün rüyalarıdır.
26 temmuz 2010, inegöl karışır.
gördük...
türk milletini kötüleyip ardından da ben de türk'üm demek. yaratıcı değilsin koçum gel bir gebetene bakayım.
kocaeli/karamürsel ilçesinde tarihinde hiç görmediğim olayın kahramanıdır.
çok şükür.
klavye delikanlılığı kolay bir hadise tabi.
tek başına bir bok olamayıp 20 kişi gezen insanlarla dalaşmak istemeyendir.
5 tane köpek görse yolda yine yolunu değiştirecektir, ha kangal olsun, ha golden...
şimdiye kadar hiçbirinin bir kavgada tek başına olduklarını görmedim hemen sülalenin bütün piçlerini toplar gelir bunlar götleri yemez karşısındaki bir kişi bile olsa teke tek kagva etmeyi.
büyük ihtimal kızdır. zira karşısında kız kadın demeden saldıran, salyalar saçan bir sürü vardır.(aşağıdaki video) sen bir türk olarak (böyle diyen adamlar bir sonraki entrysinde ilkel bir dilde bir şey vızıldarlar ne hikmetse) kafanı yorma. o kürtlerin dilinden anlayan türk gençleri de var.

http://www.youtube.com/watch?v=2_d5HboDzLo&feature=related
benim bu abi. hani ormanda ayı, orta dünyada orc görmüş gibi oluyon bilon mu...
kürtlerden korkmaz devletten korktuğu kadar. başını belaya sokmaktan korkar, kürtlerden değil.

ayrıca

siz hiç teke tek biriyle kavga yapan kürt gördünüzmü hiç? göremezsiniz. onlar korkak insanlardır. 1 e 5 ya da 1 e 10 saldırmayı çok iyi başarırlar.
kürtle türkü birbirine düşürmek isteyen kişinin(bilerek yahut bilmeyerek) söyleminden başka bir şey değildir.
bir provakasyon cümlesi.
(bkz: Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım)
*
(bkz: başlığın tırsıyor türkler değil)
(bkz: sen nerede yaşıyorsun evladım)
onlar bizi hiç tanımamışlarmı? hadi kurtuluş savaşında beraberdik! ne kadar beraberdik oda tartışılır. mesela şeyh said kürttür ve savaşa katılmamıştır. neyse onu geçtim. benim atam buraya orta asyadan kazıyarak geldi. o soysuzlar nereden geldi? ataları kim varsa bi tarihleri bi bayrakları bilelimki belki korkarız! soyu sopu atası belli olmayan şeyden biz korkmayız. burda başlık sıçmışsın!
böyle bir şeyi tarih yazmamıştır(böyle bir şey de olmayacaktır.). aksini araştırıp yazacağım kısmetse.
herkesin kendi adına konuşması gereken durum. hayır biz çatır çatır sikiyoruz da arkadaşları.
kaybedecek birşeyleri olmayan insanlar olduğu içindir belkide. nasılolsa mantar gibi çocuk yapıyorlardır.
kürtlerden dayak yiyen gencin feryadıdır.

(bkz: dağlara saklanan pkk kürtleri)
herkesi kendi gibi sanmak ten başka birşey değildir.
şahsen ben tırsıyorum. adamlar yolda yürürken yan baktın diye adam bıçaklıyorlar. ne yapayım hergün dalaşayım mı bu insanlarla? ben de başımı eğip geçip gidiyorum yanlarından yapacak birşey yok. adam basit bir sebepten adam bıçaklayıp 10 yıl hapis yatmayı göze alabiliyor ama ben alamıyorum çünkü benim hayatım kıymetli.