bugün

Kürdistan kurulsun istiyorum, verelim bağımsızlıklarını bu adamlara kurtulalım. Türkiye'de 15 milyon kişi devlet yardımıyla yaşıyor, kim bu devlet yardımı alanlar hepimiz biliyoruz değil mi? Devletin Kürtlere yardım için verdiği para yıllık 36 milyar dolardır ki, bu iran'ın yıllık petrol gelirinden fazladır. Peki soruyorum size ben Kürtlere yardım parası verilecek diye devlete dünya kadar vergi vermek zorunda mıyım?
Adamlar 5 tane kadınla evlenip 20 tane çocuk yapıyor, sonra da "TC bizi sömürüyor" diyor. Peki madem biz bu adamları sömürüyormuşuz, o zaman ben sömürgeciliği sevmiyorum arkadaşım verelim bu adamlara bağımsızlıklarını, sömürmeyelim bakalım 2 yıl içinde açlıktan ölmeyen tek bir kişi kalıyor mu Doğu'da. Açlıktan ölmeyen tek kişi kalsın söz ben de pkk'lı olacağım.
ancak klavya başından serdedilebilecek bir istektir.

kardeş sen gel bunu bir de sincan dökümcüler sitesinde söyle de bak bakalım bölünen sen mi oluyong, türkiye mi ?
pkk bir kürt sorununun yansıması değildir. bir osospuçocukluğu sorunudur. o yüzden ülkenin tapusunu versen durmazlar. entry kasmak için açılan başlıklara bir yenisi daha eklenir..
(bkz: tecrit)
(bkz: where is logic)
eğer bir ayrım yapılacaksa illa, bu kürt türk diye değil, insan-insanlığını kaybetmiş diye olmalı.
o topraklar birilerine verilirse, çöküş hızlanır, bölünüş ivme kazanır. aklı ve vicdanı olan bölünmeye ve ayrıştırmaya karşı çıkar.
ben böylelerine bi siktir ol diyorum. sen ve senin gibilerden kurtulalım, daha faydalı.