bugün

an itibariyla haklı bir istekle tezahür eden kampanyadır.

sanki yıllardır kürtlerin yarattığı olumsuzluklar yetmezmiş gibi şimdi bu suriyeliler dadandı hıamk.
Hiçbirimizin siklemediği kampanya.
Olası bir cevap olarakta "sen siktir git orta Asya ya " diye cevap alınabilir.
Kendi vatandaşımızla uğraşmayalım dedirten başlık. Kürt dediğin tc kimliği taşıyorsa git diyen gitsin derim. Suriyelilere de bir ayar gerek. Artık yavaştan ülkelerine gidecekleri sinyalini yakmalıyız, hoş artık çoğu çifte vatandaş oldu yakında siz kalın rahat edin biz gideriz diycez.
(bkz: kendini yavuz öncesi anadolu da sanan kürt) modellerini ortaya döken başlık. Orta asyaya Türkler gitsinmiş. Anadolu Türkün kılıç hakkıdır, biz burayı bizanstan aldık. Kürtler çok isterlerse mezopotamya dağlarında dolanmaya devam edebilirler.
yardim edelim ama bu konteynir kentlerde duzenli kontrollu sistemli bu sekilde yapilsin derük.
yaşınız kaç, nasıl hayatlar yaşıyorsunuz anlamadım ki arkadaş.

ee şimdi bu başlığı açtın, bilmem kaç bin tane sözlük yazarı da olduğu gibi evet gitsinler dedi. devlet biz onay verdik diye toplayıp sınır dışı mı edecek bu adamları? az aklı başında işler yapın yahu, şu inandığınız sikimsonik fikirlerin içini doldurun, doldurun da az adam yerine koyup karşımıza alabilelim sizi.
asırlardır bu ülkede yaşayan kürtlerle, yeni gelen suriyelileri aynı kefeye koyan bir malın beyanıdır.
(bkz: #25170906)
ülkeye zararı olan herkes gitsin kampanyasına çevrilse daha az ırkçı olabilir.
1 saniye düşünmeden imzalayabileceğim kampanya özellikle suriyeliler evine gitmeli artık.
Suriyeliler mecburiyetten burdalar bu bir, bu ülkeyi kürtlerle beraber kurduk bu da iki.
kemalistlerin ve muhafazakarların kampanyada aşk ile çalışmasına sebep olabilecek kadar güzeldir.. bunu yapalım
Herkes faşistleri ve kafatasçıları düdüklesin kampanyasıyla düdüklenesi parazit ziyanı.
''Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.'' Malcom X
Bende kürdüm hiç bilmediğiniz hayatlar var, öyle sözlükte başlık açıp imza toplamakla ülke kurtarılmaz başlığı
Dünyaya insanlığa zararı olan insanlar yok olsun
diye değiştirirseniz insanları kalbini kırmazsınız.

Yarın bir gün uzaylılar dünyaya geldiğinde bu insan ırkı dünyayı kirletmiş doğayı katletmiş hadi bunları yakalım dediğinde ne yapacaksınız.