bugün

güneydoğuluların bu düşüncesinin sebebi, aşağıdaki linkte sebebi anlaşılmaktadır.
http://www.internethaber....news_detail.php?id=217351

kısırlaştırıldığından korkan kişilerin domuz gribinden ölmeyi kısırlığa tercih etmesidir.

e tabi, ortalama 12 çocuk ve çocuk başına alacakları (başka bölgelerde olmayan) muazzam yardımdan mahrum kalmak, korkutuyor kimilerini.
siklerinin keyfi öyle istedigi icin. var mi girdisi ciktisi ? su muazzam yardim ne kadar acaba ? aceyip meraklandim. tüh bizim ödedigimiz vergilerin hepsi bu kürtlere yardim olarak gidiyor, napsak napsak, fabrikada karin tokluguna calistirdigi kürtleri unuttur böyle ammina kodugumun fasistleri.

edit: eksiledin de cok üzüldüm al bi de ben sana arti vereyim. Unutmadan basligi acan yazarimizin asi olup olmadigini gercekten merak ettim.
Salgının bu bölgeye ölümcül geri dönülmez bir lanet gibi çökmesi, kısırlaştırılmaktan korkanların pinponlarının öksüre öksüre ağızların çıkması, yerlerde salya sümük devlet baba nerdeee diye ağlamaları, bu kadar hinlik düşünen böyle insanlara başbakanın trt şeşten ''kendin ettin kendin buldun gül gibi sarardın soldun'' şarkısı göndermesi ile sonuçlanması olasılık dahilidir.
sonra yazıtlara işlenir ''sodom ve gomorra millenium''.
"aşı olmak"...
herkesin kafasında soru işaretleri bırakan bir bilmece. bir taraftan başımızdaki şahsiyetin , diğer taraftan ise sağlık bakanının sözleri. türkiye halkı aşı olmaktan çekiniyor yeterli bilgi sahibi olmadıklarından ötürü. neden sadece kürtlere özel bir aşıymış gibi algılanmaya,anlatılmaya çalışılıyor bilinmez. aşı kelimesinin yanına kürt kelimesini ekleyerek yapılan bu saçmalık gerçekten kolay kolay hazmedilmeyen bir durum.
ayrıca;
(bkz: çünkü eşşeğin zikinden dolayı)
büyük ihtimalle ''biz kürtüz bize birşey olmaz'' demişlerdir.
cevabı buram buram cehalet kokan sorudur.

"kısırlaştırılmaya çalışıldıklarını düşünüyorlar"

felç riski var, olmam diyeni gayet anlarım ancak bu tablo doğudaki eğitimsizliğin ne derece olduğunu, oranın eğitim eksikliğinin halkı ne hale getirdiğini ibretlik bir halde göstermektedir. hele benzer bir durumun anca nijerya'da yaşandığı göz önünde bulundurulursa.
Nasyonalist turnusolu.
Daha fazla mikrobun bünyeye zarar veremeyeceğini düşündüklerindendir. Bir kürt arkadaşım vardı hiç yıkandığını görmedim hatta saç traşı olunca kafasını yıkamıyordu, kesilen saç döküntüleri zaman içinde rüzgarla uçup gidiyor ve böylece temizleniyordu. Neden yıkanmıyorsun dediğimde "istanbul' un suları pis ondan yıkanmıyorum" demesin mi?
kafanıza kürt kadar taş düşsün.
bu kadar iğrenç yorumların, böyle hayvanlık belirtilerinin bu sitede yer alması modoratörlerinde aynı beyinden olduğunu gösterir.
sizin kökünüz bir kazınsa. bir okusanız, beyniniz organınızda olmasa. nefret kazanmaktan başka derdiniz olmasa....
Asilarda kisirlastiriyorlar korkusuyla cekinmelerindendir. Türümüzün sona ermesini istiyorlar diye düşünülüyor. Komik ama gerçek.