bugün

bunu diyen halt etmiştir. çünkü, avrupa ve avrupalı, kürtlere kucak açmış ve türklere vermediği saygı ve değeri kürtlere vermiştir.

(bkz: bilgi sahibi olmadan başlık açmak)
(bkz: faşitlerin bu dünyaya hiç yakışmaması)
ilk başta benim de türk olduğumu belirterek söze başlamak istiyorum. biz ne kadar yakışıyoruz? şöyle bir etrafımıza bakalım ; parklara , bahçelere ve de insanlara. övüncek birşeyimiz maalesef yok. neden? çünkü , eğitim denen şey yok. o yüzden ilk başta kendi bokumuzu temizleyelim sonra da başkasının bokuna bakalım.
(bkz: insan ayrımı yapmanın dayanılmaz hafiflği)
başlığı açan kişinin "oradaki güzel insanların yeşil göz sarı saç genleri" diyerek sıçtığının ve ırkçı, faşist, hitler geni taşıdığının göstergesidir.

(bkz: terbiyesiz)
isviçre'ye sığınma isteyen kürtlerin dişlerine kadar incelenmesinden dolayı kolayca anlaşılabilecek durumdur.
kürtler de haketmiyor değiller. yediği kaba bu kadar sıçan bir insan gurubu dünya da var mı diye sormadan geçilmeyecek konu .
türkiyeye yakışmadığı gerçeği gibi.
ancak sıçtığım boka yakışanların ve onları destekleyenlerin uydurduğu saçmalık. zaten dünyanın her yerinde çimlere basmayınız yazısı kürtçe yazılıyor. hayatında avrupa görmemiş, sıçtıktan sonra götünü taşla temizleyen bir zihniyetin böyle bir iddia sıçması da ayrı bir ironidir. o değil de buralar da kıç temizleyecek taş yok. ama yok ya destekçilerini odun olarak nitelersek odun kullanılabilir.
avrupa nın kendilerinden bıktığı için yahu türkler şu kürtlere bir devlet verin de bizi kurtarın dediği insan topluluğu.

eğer pasaportunuzda van hakkari lice yazıyorsa nah vize alırsınız. (bkz: kamyon kamyon eroin)
efenim sene 1800'lü yılların sonları... yeni yeni depreşmeye başlayan osmanlı burjuvazisinin yeni filizlenmeye başlamış bireyleri her avrupa seyahatlerinden dönüşlerinde herşeye bok atıp "ah evropa, ah evropa" diye kıvranır dururlardı.

Üstünden bir asır geçmiş olmasına rağmen hissiyat değişmemiş.
ırkçı bir pezevengin ağzından çıkması muhtemel önerme.
anası avrupalılar tarafından becerilmiş babası belirsiz güzel endamlı güzel bakışlı tüysüz kadınsı erkeklerin söyleyeceği cümle.
ben türküm bu sözü kürtlere söyleyecek her avrupalı bana da söylemiş sayılır. taşaklarını yalamaya pek hevesli olduğunuz avrupalıların gözünde hepimiz biriz.
hangi ırkçı yazdı bunu denilen yazı. avrupa kimki kürtler yakışcak?
yabancı bir forumda bir işim düşmüştü ve türkler hakkında bir başlık dikkatimi çekti ve türklerin kim olduğunu tartışmışlar. sonra en sonunda olay türk-kürt çatışmasına gelince adamın biri türkleri tanımıyorum ama bizim burda kürtler var hırsızlık,uyuşturucu satıcılığı yapıyorlar yazmış yani işin kısası avrupada da pek sevdikleri söylenemez.
ilginç olan şudur ki,

aynı kürtlerin; türkiye'de yaşarlarken 'türk' oldukları iddia edilmektedir.
fakat bunları avrupa besliyor.. kendilerine mi yakıştırıyorlar? bize mi garezleri var bilemedim şimdi....
kürt deyince aklına sadece pkk, ibrahim tatlıses ve çiğköfte gelen gerizekalıların önermesi.

ayrıca da (bkz: pis sensin çiğköfteler götüne girsin)
avrupalıların yıllarca, anadolunun biçare insanlarını toplayıp kinle nefretle doldurarak, içlerinde besleyip yetiştirip, beyinlerini demokrasi demokrasi diye yıkadıktan sonra , anadoluya gönderilmelerinin sebebidir. çok sevselerdi ölsünler diye dağa göndermezlerdi.
sözlüğe yazar alırken mülakat mı yapılsa sorunsalını akla getiren saçma salak birinin saçma salak önermesi.
kafa tası milliyetçiliği yapan hayvan kırması insancıkların faşistlik kokan önermeleridir.

(bkz: faşizm)
avrupa'ya çok yakışan türk söylemidir. ülkedeki türkler aşırı avrupai, çağdaş, moderndir fakat kürtler aşırı geri kalmıştır. avrupa'dan kendini geliştirmek üzere bilim adamları gelmektedir falan.
biz bu herifle aynı türkiyeden mi bahsediyoruz acaba.
minik bir ırkçının hayal dünyasındaki avrupa böyledir işte. orada da ülkü ocakları vardır falan, herkes faşodur.

(bkz: liverpool ülkü ocakları)
yani hepsi değil ama frankfurtun orta yerinde allı pullu basmalı ayağında terlik * elbiselerle gezmiyorlarmı.
çadır çingeneleri gibiler.
5 sene önceye kadar kürtlerin türk olduğuna inanan ve bunu şiddetle savunanların içine düştüğü açmazdır.

keşke o kafanın içerisinde mercimek yerine biraz beyin taşısaydın!
sanki kendisi dünyada bir taş üstüne taş koymuş gibi bir de avrupa'ya kimin yakışıp kimin yakışmadığına hüküm verebileceğini sanan ırkçının hezeyanıdır.
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
türkiye nin bunca yıldır avrupa birliği ne alınmamasının başlıca sebepleri arasındadır. *