bugün

Onlara dize kadar birşey göstermek lazım. Kasıktan dize kadar.
Bir ırak vatandaşına ait söylem.
(bkz: faşizm)
kansız söylemlerinden biridir.

terörist ölüsü leş, dirisi de kalleş olur. bizimse dirimiz asker, ölümüz şehit olur!
Bu konuyu arkadaş ortamında çok tartışırdık. Bende bir kürtüm ama dağa çıkmıyorum silah sıkmıyorum sadce okuyorum
kanı bozuk kişi söylemi.
(bkz: bu diz by mardinli serseri ve tayfası tarafından)
yanlış önermedir. belki evet 10000 yıllık tarihi olan yüce imparatorluklar kurmuş, kayıp şehir atlatisi inşaa etmiş kürtlerin karşısında dayanamadık daha fazla.
Götüyle güldürmüştür. Doğuda türk bayrağının dikilmediği, dikilemeyeceği yer mi vardır ? Gerilla denen sıska maymunlar ateş edip nereye kaçmıştır böyle tarihte bir savaş var mıdır ? Ayrıca devleti olmayan bir toplulukla savaş yapılamaz. Savaş iki devlet arasında olur. Yazarın saçmaladığı detaylara girmem taraflı olduğu çok belli olduğundan kabak gibi meydanda niyeti. Türkler tarih boyunca dünyada söz sahibi olmuşlardır. Son olarak yabancı bir liderin sözünü tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum.
" Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler"
kürtler faşist zihniyeti dize getirdi, kürt yok diyen zihniyet bu tv açmış bu kürtlerin verdiği mücadele esasında gerçekleşmiş, bütün haklarını alana kadar davasından vazgeçmez kürtler.
tüm kürdistan'ı sokaklara döken haber olmuştur.

bi siktirin gidin ya. dize getirmişmiş. komik adamlar sizi.
türkler adına konuşma yetkisini kimden aldığını merak ettiren zavallı adamın çarpık düşünceleri.
teröriste gerilla diyen adam türk olamaz.
(bkz: bir varmış bir yokmuş)
hem cahil, hem araştırmayan hem kör hemde eble kişi söylemidir. hastır lan açıklama bile yapılmaz buna.
güncel Önemli Başlıklar