Bu amcanın olayını anlamıyorum. Ama; dişlerini fırçalamadın haklı olamazsın tavrı kesinlikle amcanın röportaja kürtaj demesinden daha cahilce. Adam dişini fırçalamadığı için haksız mı olmalı ?
terbiyesizliktir.

bence olmamış. tamam dayı haklı, haksız. bunu tartışalım, ama insanlık sınırlarını aşmamak gerek.

eleştiri hakarete dönmemeli.
Keşke videonun devamı da olsaymış.
Çomar olursan, cahil olursan böyle olmadık yerde eline verirler bakakalırsın öylece.
Arkadaşlar yaşlı insan demek engelli insan demek değildir. Eğer muhakeme yeteneği sağlıklıysa Bir insan 20 yaşında da 90 yaşında da örümcek beyinli veya tam tersi olabilir. Aksini iddia eden hüseyin üzmez'e de hürmet gösterir.
Kastığınız duyarı sikmekle beraber, hepinize mutlu ve huzurlu geceler diliyorum.

Tanım: yaşanmış güzel ama biraz ergence bir olaydır.
Cahille alay etmeye gerek yok. Üzüldüm amcaya, duyarsa duyar. Belli ki ilk defa önemli hissetmiş kendini, orada önemli bir şey yaptığını düşünüyor.
Röportaj yapıldığında da kendini aşırı değerli hissetmiş belli ki. Yazıktır.
Tamam, videoya güldük, geçti, bitti. Üzüldüm, ne yalan söyleyeyim.
Komik olmayan olaydır. Karşınızdaki insanla fikirleriniz uyuşmuyorsa onu dış görünüşünden vuramazsınız, küçük düşüremezsiniz. Mizah saygısızlık demek değildir.
Insanlığımdan utandım. Yazık...
adice namussuzca şerefsizce hareket. daha ağır küfür etmek isterdim lakin terbiyem müsade etmiyor.

siyasi ideolojisi yüzünden ihtiyar bir adamla dalga geçmek kimin ne haddine. yazık gerçekten. saygı sevgi bitmiş. rekabet ölmüş.
şurada duyar kasanlar da aynı tipin farklı versiyonu.
o herif o agızla toplu tasımaya binip kokusuyla milleti telef ediyor. neyine duyar kasıyorsun. o zaman tuvaletten çıkıp boklu eliyle yemek pişiren çiğ köfteciye de duyar kas.
haykırdım lan yapanın eline sağlık.
not: iyilikle söyledik olmadı söylediğimiz çıktı yine biz suçlandık bu saatten sonra bunları adam yerine koyanın ben ....
Tatilde bir yakınımızla gündeme dair konuşuyorduk. Konu işlerine geldi. Sağlık sektöründe çalışıyor. Derken Türkiye'ye Kuzey Avrupa ülkelerinden diş sağlığı için eğitim almaya gelenlerin olduğunu söyledi. Nasıl yani dedim, bir dakika, bir dakika bu konuyu bana açıklar mısın? Kuzey Avrupa ülkelerinden, Türkiye'ye, diş eğitimi için diş hekimleri nasıl geliyor? Şimdi şaşırmam normal değil mi?

O da şu cevabı verdi. Bu Kuzey Avrupa ülkelerinde diş konusunda küçük yaşlardan itibaren bir bakım olduğu için insanlar diş sağlığı için doktora gitme ihtiyacı hissetmiyorlarmış. Bu alandaki uzmanlar da kendilerini geliştirmek için Türkiye'ye geliyorlarmış. Dedenin şahsında değil ama birçok şeyi anlatıyor.
yanında macun olmadıkça işe yaramayacaktır. evet.
tek beni guldurmedi saniyordum. ayni dusuncede bircok insani gormek mutlu etti.

evet savundugu seyleri onaylamiyorum fakat yasina ve cahilligine veriyorum. sonucta 70 civari yaslarinda bir dede ve genelde bu yastakiler sosyal medya vs bilmedigi icin cogu seyi de goremiyorlar ve bu yaslarda genelde her seye inaniyorlar. her neyse bu sekilde rencide etmek hic hos degil. ben gulmedim izledigim an uzuldum yani yapan insan icin.
işte chp bu yüzden bu grubu kaybediyor.hor görüleceklerini sanıyorlar chp gelince zaten olan da bu.yazık ve saçma bir hareket.insan kazanmaya çalışmak yerine böyle şeyler yapmanın yanlışlığını kaybedince mi anlayacağız? siyasati de sikim. insanlar öyle ayrışmış ki asla bir araya gelemeyeceğiz.
bazılarının neden kaybetmesi gerektiğini gözler önüne sermiştir.
jetonun dusme suresinden mensubu oldugu partiyi tahmin edebilirsiniz.
Amcanın siyasi görüşünü beğenmiyor olabilirsiniz. Kadının arkasından vatan haini dedi diye bunuda sindiremiyor olabilirsiniz. Amca zaten o an ne söylediğini bilmeden cahillik edip vatan haini dedi. Bu videoda ap açık ortada. Baban veya deden yaşında o adam ne olursa olsun a partisi veya b partisi olsun bu çok yakışıksız olmuş. Bu hareket çok saygısızca ve terbiyesizce. Bu tarz hareketler yapıp sonrada karşı partiden oy koparmaya çalışıyorsunuz. Böyle bu şekilde devam ettiğiniz sürece hiç bir şey elde edemezsiniz. Yazık sizin gibi saygısızlara.
Sondaki olan şeyi idrak edemeyen yüz ifadesini hiçbir şeye değişmem.
Laik dedenin eline diş fırçası verilmesi olayı.
https://youtu.be/D7FDR54xoZY
Sayginin kazanilmasi gereken bir sey oldugunu bilmeyenlerin saygisizlik ve terbiyesizlik oldugunu iddia ettikleri davranis.
Bu insan, ona dis fircasi verilmemesi gibi bir saygiyi hak etmiyor.
Gayet yerinde tepkidir.

size ates edene siz de ates edebilirsiniz artik, cunku ateskes bozulmustur.
terorist olduren askere "ama o da insan" diye duyar kasiyor musunuz?
Elbette bu dedenin terorist ile kiyaslanacak bir tarafi yok ama, dis fircasi uzatilarak yapilan hadsizligi sonuna kadar hakediyor. O yuzden bosa duyar kasmayin.
yarmış olaydır, bir tek bizim sözlükteki ahlak abidesi iftiracı küfürbaz ak troller beğenmemiş. yaşlanınca bu amca gibi olacaksınız, hayat böyle bir şey ama siz bari dişlerinizi fırçalayın amk amipleri.
Komik olan olaydır. Duyar kasanlarin duyarlarını, o götten bacaklının da lağım çukuru dişlerini skym.
Tam yerinde ve cuk diye oturan eylemdir. Sırf yaşlı diye götünde ki kıllar ağardı diye insanlara saygı duylması saçmalığı en çok bizim ülkemizde görülüyor malesef. Aynı yaşlıllar köpeğe tecavüz ediyor lan anlayın şunu artık. Gelelim bu bacaksıza. Ağız ve diş nedir. Sadece vücuda bir şey tıkıştırılan organmıdır yoksa insanı insan yapan en önemli ayrıntılardan birimidir. Adamın ağzına meteor çarpmış adeta dişleri umumi tuvaletlerin kulozetlerinden farkı yok. O kendine hiç saygı göstermemiş ki ben ona göstereyim. Daha kürtaj ve röportaj kelimelerini ayırt edeme ama boyundan büyük laflar et. Ve akpe oy vermeyen herkesi hayin ilan et sonra da benden saygı bekle...
siz dalga geçip hakaret etmeye devam ededurun biz bi yüzde 60 yapıp geliyoruz.
Simdi yavas yavas vasıfsızın yüceltildiği dönem kapanıyor, paçası düzgün olmayanın yerin dibine gömüldüğü dönem hortluyor. Iki ucu boklu ülke.
olay hoş olmamış...
ama bu adamın cahilliğini kendi çıkarına kullanan ,halkı yanlış yönlendiren,cahilliği yücelten kesime ne demeli...
onlar saygı mı duyuyorlar bu adama...
bu adamı iki kesimde dışlıyor...bir kesim çıkarı için kullanıyor diğeri cahil ,eğitimsiz yobaz vs diye dışlıyor.