bugün

özellikle beraberlik yaşadığı kadın bu çocuğu istiyorsa dünya üzerindeki en şerefsiz erkeklerden biridir. hem kendine hakim olmayıp hem korunmayıp bir çocuğun hayatına kastetmek nedir lan! yüzünü tükürülmez böyle bir insanın!

yine durup dururken sinirlendim ya.
Bakamiyacagi pici sagliksiz yetiştirmek istemeyen erkekdir. Haklıdır.
sikine kılıf takmak yerine kadını binbir acı ve üzüntü çekeceği operasyonlara götürmeyi düşünen erkektir.

orospu çocuğudur.(orospudan kastım babası) öldürülmelidir. hatta sözlükte şu an böyle biri varsa gidip kendini assın beni uğraştırmasın.
kızın sahte sarışın olduğunu anlayan erkektir. *
yiyemiyecegi cukun altina yatmayan erkektir .
yanlış zamanlamadan dolayı da olabilir. çok da şeyetmemek lazım erkeğe. hikayenin tamamını bilmiyoruz sonuçta. kadın masum mu gerçekten, hinlik hangisinde hiçbir şeyi bilmiyoruz ki. di mi ama? suçlayıp yargılamak kolay.
gavattır. yaparken iyiydi, bebe fırtlayınca mı aklın başına geldi.
bir hata sonucu istenmeyen bir gebelik oluştuysa, hem çocuğun hem kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyecekse bu olayın gerçekleşmesinde sakınca görmediğim durumdur. kürtaj haktır, bunun orospulukla veya seks yapmamakla ilgisi yoktur. seks yapan her türlü yapar, aman kürtajı önleyeyim yapmasınlar durumu saçmadır. bunun yerine korunmayı millete öğretmek daha mantıklı ve kürtaj konusunda daha kökten çözüm olur diye düşünüyorum.
sikecek amı vardır ama yatacak yeri yoktur. ölünce yarrağı kökten yedirirler.
Insana "yaparken iyiydi ya sonucuna da katlanacaksın" dedirtten durum. Erkeğin zorlamasıyla daha Iğrenç bi görüntü oluşturur.
bir kadın için taşınması ve affedilmesi en zor erkek türüdür.
mantık ve duygusallığın ayrımı iyi yapmalı kız kişi ve er kişi. bir anlık heves ile o çocuğu dünyaya getirerek rezil bir hayat sunacaksınız, uygun zamanda ve uygun şartlarda alınmasında fayda vardır. bir defa daha tekerrür etmemeli bu davranış.. o zaman iki yakanız bir araya gelmez işte.