bugün

karşı tarafın basiretsizliğinin göstergesidir.

kürtler insan gibi davrandı da biz mi sevmedik.misal çingenelere bir şey diyor muyuz?
eleştirmiyor burdakiler de ondan.

burda kürt meselesi, kürt gerçei tartışılmıyor. adam alıyor eline klavyeyi kıllı, pis, cahil...diyerek genellemenin, terbiyesizliğin dibine vuruyor.

e hal böyle olunca faşist demek şart oluyor.
Umrumda olmayandir, onlar beni sevmiyor ben de onlari, sevismek zorunda da degiliz. Bu kurtlerin gelistirdigi bi savunma cesididir. Onlar diyince hemen faşo olmuyosunuz sakin olun.
Eleştiri ile hakareti birbirinden ayıramayanların dert ettiği konu.
Önce bi eleştirmeyi öğren sonra bize faşist diyolar diye ağla.
Doğacağınız ırkı seçemezsin ancak nasıl bir insan olacağınız sizin elinizdedir. Çok Türk tanıdım tecavüzcü, dolandırıcı, çıkarcı, kendi kızına halle en vs vs ve çok kürt arkadaşım da oldu dürüst, namuslu, saygılı insan gibi insan.

Karakterli insan başka bir insanı; dilinden, dininden, ırkından, renginden dolayı dışlamayın kendine yakıştıramaz zaten.

Valla kürt olduğu için bir insanı sebepsiz yere güya eleştirmek faşistlik midir bilemem ama karaktersizlik olduğundan eminim. Bir insanı, japon, Nijer, Rus, alman olduğu için eleştirmek de öyle.
Kürdü kürt olduğu için eleştirirsen faşist damgasıda yersin nazist damgasıda yersin.