bugün

Polise molotofkokteyli atmalari, isyerlerini yagmalamalari, polise tas atmalari, gurultu kirliligi yapmalari, bayragimizi atese vermeleri, milletin arabasini atese vermeleri, milletin can guvenligini hice saymalari hep kandirilmalarindandir.

Birgun bir turk bunlarin birtanesini taksim meydaninda asacak ibretlik olsun diye ve ardindan ben de kandirildim diyecek. Kisasa kisas.
(bkz: ibretlik)
Genetiği değiştirilen organizmaların imrenerek baktığı durum.

Aşağı mahalleye top kaçınca almaya kürt çocuğunu yollardım zamanında. Bazı şeyler hiç değişmemiş..
neden hep kendi tarafımızdan düşünüyoruz. sen hiç hakkariye şırnağa gittin mi?
orayı adı devlet yönetiyor. ama pkk yandaşı olmayan biri olduğun anlaşıldığın da ne olduğunu biliyor musun?
koruyacak asker polis var mı ? tayyip babanız şehit yok diyor hepsini çeker pkkya bırakırsa ortalığı tabi şehit olmaz.
sen orada ki halkı eğitebiliyor musun karınlarını doyurabiliyor musun bilinçlenmelerine yardımcı olabiliyor musun.
yada asker polis bile orada duramazken onları bilinçlendirmek için orada olacak cesaretin var mı?
okul yok bir toprak eve okul diyorlar yol yok. bu çocuklar televizyon izleyipte eğer böyle bir şansları varsa
o televizyonun içindeki çocukları hayatlarını görüp sana kızmaması imkansız.
kimse hükümeti türkiyeyi savunamaz anlatamazken ona orada sana gücenmemesi garip.
ülke olarak mağdur'u oynamayı çok sevmemizdendir. bu aynı seks kasetleri çıkan şarkıcının makyajsız, boynunda allah yazılı kolyeyle tvlere çıkmasıyla bizim gözümüzde birden masum olması gibi bir şey
ve bu ülkede 20 yılda asker veya polis tarafından öldürülen yaklaşık 350 kürt çocuk arasında değillerse kendilerini şanslı hissetmeleri gereken çocuklar için söylenen bir ihtimal.

çocukları kandırırken polis ve askerleri de kandırarak o çocukları öldürmeye ikna etmiş birileri!
(bkz: hep mağduru oynamak) hadi simdi yuruyun gidin.
güncel Önemli Başlıklar