bugün

bkz: (#2441722)
s.kime doğru olan yükseliştir.

Az sağ yaparsanız tam zirvesine çıkacaksınız.
yükselemediği için önlenmiyor zaten.
cem yılmazın sevdiğim bir repliği var bu konuya cuk oturuyor.

--spoiler--
cmylmz : çok böyle girişimleri olanlar oldu
x : ben onun tahtına oturucam
cmylmz : dikkat et te ben ordayken oturma.
--spoiler--

(bkz: anladın sen onu)
sik misiniz olum siz önlenemez
yükseliş nedir?
(yükselemedi).
(bkz: yükseliyorlar efenim durduramıyoruz)
türklerin izin verdiği yere kadardır.
çözüm süreci diye kendilerine de yutturulan ama en nihayetinde oy devşirme projesi sonucu gerçekleşen ve marksist/leninist bir örgüt olarak kendisini tanımlayan bir örgüte sempati duyanların çocuklarını yüzlerini amerika bayraklarına boyamasından sonra iyice önlenemeyen bir garip yükseliştir.

evet, benim kürt kardeşim bu ara çok yükseldi. hatta o kadar yükseldi ki, mikrofonlara "barış istiyoruz" deyip sokakları terörize ediyor, o kadar yükseldi ki benim kürt kardeşim, sokakların terörize edilmesini, kürt siyasi hareketinin kendisini sorgulaması gerektiğini söyleyen herkesi ırkçı ilan ediyor.

böyle yükselmelere gerek yok kürt kardeşim. hepimizin ayakları yere bassın.
kobane zaferiyle beraber taçlanan fakat bazılarının acayip zoruna gidendir.
ulus derken?

edit: başbakan kılıklının bir klişesidir 'kimse bizi sınamaya kalkmasın' sözü. resmen an itibariyle bu pozisyondayız. Cidden bu milletin gösterdiği sabrın farkında değil bunlar. hala biz izin verdiğimiz için böyle davrandıklarının farkında değiller. birde üstüne bu trollerin başlıkları. insanın gücüne gidiyor. insanın 'bu millet ingilizi yunanı denize dökmüş. siz hayırdır oğlum?' diyesi geliyor.
Kürt ulusu derken bile özbeöz türkçe kullaniyosun ya nasıl bi gulesim geliyo.
rüyalarda buluşuruz demiş şair. aynen öyle.
adamlar çocuklarını 17 - 18 yaşında evlendiriyor kuluçka makinası gibi kızları var seri üretim yapıyorlar siz daha 30 lu yaşlarda evlenip bir iki çocuk yapın azınlık olacağız azınlık.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi).
öyle ki seneye aya ulaşırlar.
bazı şeyler değişir bazı şeyler değişmez demiş adamın biri bir yerde.
bazı sözlük ergenlerinin zoruna gidendir. hdp'nin %13'lük oy oranı ve 80 milletvekiliyle meclise girmesi bu önlenemez yükselişi taçlandırmıştır.
Herkezin kabul etmesi gereken gerçektir, evet bından 30 40 yıl öncesine kadar kürtlerin sokulmadığı Mardin bugün kürtlerden soruluyorsa, dünyanın en önemli metropollerinden biri ( istanbul ) kürtlerden soruluyorsa Kürt halkı faşistlerin tüm çabalarına rağmen önlenemez bir biçimde yükselmektedir bu yükselişle beraber Anadolu halklarını güzel günler beklemektedir.
Eşekler cehennemindedir ancak o.

Ayrıca Özet geç k*rt.
yükseldik sanıyorlar alçaldıkça tabana.