bugün

DTP Genel Başkanı Ahmet Türk e ait yine söylenmiş değil, resmen sıçılmış bir söz. "kürt halkı" diye diye başına kürt halkı kadar taş düşse gam yemeyeceğimiz bu adamın ve imralı da yatan ve "önderimiz" dediği o bebek katilinin de tek derdi barış değil nemalanmak.
bir de şu var efendim (bkz: ahmet türk ün dünyanın en yakışıklı lideri olması)
varsayımlar için lütfen;
(bkz: ahmet türk ün insan olması)
(bkz: ahmet türk mü) * * *
(bkz: kürt önder kim)
kelimelerin algı şeklini bir yana bırakıp; söylediğinin anlamı irdelendiğinde, son derece haklı bir öneri. öcalan ve kürt hareketi istemediği sürece sorun çözülmez.

tekrar ediyim; kürt halk önderi vs. gibi tanımlamaya takılmayıp cümlenin özüne indiğimiz varsayılırsa...
olmayan sorunun olmayan çözümü.
(bkz: kürt sorunu yoktur sorunlu kürt vardır)
*
kürt sorunu kürt sorunu çözmemizi istemeyen yayılımcı güçler ortadan kalkmadan çözülemez...hele böl parçala yönet politikası ve bunun üzerimizdeki etkileri yok olmadan hiiç çözülemez! bunla beraber ermeni,alevi,kıbrıs sorunları da çözülemez... bu suni sorunların yaratıcısının başı ezilmeden biz böööyle kendi kavgamızla kendimizi yıpratır bitiririz. sen sağ ben selamet...
(bkz: kaynak nerde kaynak)
ilgili kaynak;
http://www.turktime.com/h...I-DISINDA-COZULEMEZ/59899
kürt önderi dediğin eşşeği skyim sana bişey olmasın açıklamasıdır.
böyle giderse imralıda olan dışarı çıkar, hatta ve hatta meclise bile girer. o insanın amacı bu!(alkışlarlarda)
biz ne yapıyoruz peki? hala ama hala yerimizde oturuyoruz ben bunu anlamıyorum.
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
(bkz: başlık sıçmak)
doğru bir önermedir.

önderleriyle beraber amerikalı tarikatlar gibi topluca siyanür içerek bu sorunu pek tabi çözebilirler.
eğer adı geçen kürt önderi abdullah öcalan ise ve kürtler bunca yıldır kendilerine önderlik edebilecek doğru düzgün bir adam bulamadılarsa boşuna "türk faşistleri kürtlere hakaret ediyor" diye veryansında bulunmasınlar, hakaret edeni kendi içlerinde arasınlar.

"apo kürtlerin önderidir"

lafa bak sen. bundan büyük hakaret olur mu be..
afedersiniz ama, b*k çözer..
kürt önderi denen katil önce donunun ipini çözsün, ondan sonra kürt sorununa geçsin.
bosuna kurulan hayaldir. kürt önderinin kendine faydasi yok ki size ne olsun.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
bir grup bölücünün saçmalardan seçmeler yapmasıdır.
kürt önderi olarak gösterilen kişinin kürt bebelerinin de katili olan abdullah öcalan olduğu düşünülürse saçma salak bir söylemdir.
Çözümü çok basit olan bir sorundur aslında.
bu or*spu cocuğu kürtleri ensesinden tutup atcaksın sınır dışına..