bugün

evet efendim...

ahlaki ve fiziki bütün güzellikleri üzerinde toplamış olan, yüzünün güzelliği kalbine de yansımış olup bütün dünya bir yana ülkem ve kardeşlik bir yana türküleri eşliğinde dağlarda gezip vitaminsizlikten sütü dahi çıkmasa bebesini gabar dağı karlarıyla besleyen, anaç ve bir o kadar da insanperver kürt kızıyla evlenerek bütün kürtleri asimile etmeye çalışan faşist etnik kimlikleri olan türkiye de yaşayan kişilerin, gariban kürt kardeşlerimizi kandırmaya devam etmemesi için uyarı niteliğidir.

evet kardeşim bu dolaylı yoldan birtakım etnik ve milliyetçi adı altında faşistlik yapan kişilerin rüyalarından birisidir bu. açıkçası yok yahu o kadar da değildir desem de gerçekten bu olayın farkına ben bile geç vardım. kürt kızıyla evlenip onun bütün güzel özelliklerini alıp üstüne bir de karnından sıpayı eksik etmeyip sabah akşam ilişkiye girip çocuk yapıyorlar ve doğacak çocukları tam bir kürt düşmanı olarak yetiştirip kendi faşist genlerini aktarıyorlar. uyanın.

düşünsenize kürt kardeşlerimiz o kadar çile çekecek, kürdistan'da büyüyüp türkçe konuşmaya zorlanacak, ana dilde eğitim adı altında türkçe yi kafamıza vura vura öğretmeye çalışacaklar ee sonra biz o kadar zulüm görelim sesimiz çıkmasın siz gelin asimilasyon çalışmaları yapın. yok ya?

uyan ey ezilmiş, mazlumların mazlumu kürt halkı. uyan!
(bkz: çok ayıp ediyorlar onların ben amına koyim)
akşam yemeginde molotof yemeye sebebiyet vericek olaydır. sen beni nasıl asimilasyon ediysen ?