bugün

http://galeri.uludagsozlu...k%C3%BCrt-k%C4%B1z%C4%B1/
bazen aradan mucizevi şekilde güzel olanları da çıkmakla birlikte geneli rektir.
kimse kusura bakmasın ama çok çirkin oluyorlar. töbe allam öyh.
(bkz: Türk kızı elde etmenin kürt kızından kolay olması)
kürtçülük yapmakta çok mahir olan yavşakların asla haklarını aramayıp, sormadığı, tıpkı eşya gibi alınan, satılan, yaşlı moruklara peşkeş çekilen, kullanılan, ensest yaşamak zorunda bırakılan kızlardır.
budur...

görsel
kadının kıllısıdır. hiç tasvip etmiyorum efendim.
batılı erkek hayranıdırlar. büyük bir lütufmuş gibi yaklaşmaları kendi coğrafyalarındaki erkeklerin genel olarak kötü olmasından olabilir.
Bayılana kadar sevilmelidir.
Bazıları korku filminden pike yapmış gibidir, bazıları child machine dir. Bazıları da ah ulan ah ulan ah ulan ah.
Tehlikeli kızdır, elini verir isen kolunu alamazsın. iş nikah masasında kafana dayatılmış kalaşnikof ile biter.
170 boyunda, sarışın, kahve gözlü, bembeyaz tenli, ince belli, yay kaşlı, ok kirpikli Kürt kızları da var kendimden biliyorum.
yeşil gözlü olanları bir içim su olurlar. büyük bir çoğunluğu genetik olarak dolgun, iri göğüslü ve geniş kalçalıdır.
Her ırkın kızı gibi güzeli de çirkini de vardır.

Mesele bu değil zaten.
Bizim yan komşumuz diyarbakır lı bir kürttür.Çok iyi yemek yapar, çok merhametlidir, çok iyi insanlardır. Çocukları da iyi insanlar dır.Ancak her millette olduğu gibi iyiside vardır kötüsüde bizim komşumuz çok iyidir ne yaparsak hep paylaşırız sonuç olarak ırkçılık yapmaya gerek yok.
Ak partili ise bir de türbanı varsa yeme de yanında yat. Misss...
yurdum kezbanI iste, kurt, turk, laz, cerkez fark etmiyor. kezban is always kezban.
çok kıllıdırlar, bakımı biran birakırlarsa sakalları dahi çııkıyor.
kece kurdan. kurtcesi budur.
at ağızlı olurlar genelde, bazı yazarların dediği gibi de kendimden bilmiyorum.
Tek kaşlı benden çok bıyıkları olan kızların tümü.
Evlenirken ağırlıkları kadar altın isterler. Bazıları sırf bu sebeple bile kilo alır.
ayakları güzel midir acaba dedirten kız.
çaresizseniz çare sizsiniz.
görsel
güncel Önemli Başlıklar