bugün

Rojda fark atarak alır dediğim hêde hôdû.

Mehh.
kürt kızlarının daha güzel olduğu gerçeğini söylemek istemiyorum..
eğer normal vatandaşlardan bahsediyorsak
(bkz: insan vs insan)
kürt kızı bi çimento torbasını 5 kata çıkarır türk kızı torbayı yerinden kaldıramaz..
görsel
türk kızı makyaj yaparken, Kürt kızu bıyıklarına badem yağı sürer.

türk kızı ay ben yumurta bile kıramam derken, Kürt Kızı yediği soğan sarımsak yüzünden buram buram kokar iştahınız kaçar.

Türk kızı kilo almaya müsaitken, Kürt kızı atalarından öğrendiği yoga, pilates gibi sporları yaptığı için gayet fittir.
kurt kiziyla evlenip altinlari caldiktan sonra turk kizina gecilir.
Kürt kızıyla bir kere cinsel ilişki yaşamaya kalktım, poposu olmuş ıstıranca ormanı, bakımsız kokuyor heryeri amk, öpüşmeye kalktık çorba mı içiyon napıyon, kaçıyom ısırıyo bi git dedim amk ya.

Bi daha tövbe valla billa tövbe.
Benim oyum iyi insana.
kürt kızının bir adım önde olduğu versustur. evet.
Seksteki azgınlıkları ile bilirim kürt kızlarını genelde, çok fazla amthink yapıyorlar galiba. Ayrıca küpeli, beyaz tenli ve sakal bırakmayan biriyim, ibne de değilim allahın mağaralısı.
Kukusu varsa gerisi teferruattır.
Son zamanlardaki moda tabirle özetlemek gerekirse, Kürt kızı, Türk kızının getir götürünü bile yapamaz.
Dünyanın en zor versusudur.
Çirkinlikte zirvenin sahibi kim olacak acaba?
Kürt kızının doğal ve sade güzelliği ile her türlü alacağı versustur.
Ayrıca kürt kızı güzelliğinin yanında hamarat ( ne biçim kelime bu amk ya ) ve savaşçıdır.
Çirkini sitmemişler o da kendini namuslu sanmış.
Kime göre neye göre çoğu kürt kızı zaten 18ine gelmeden 40-50 yasındaki adama vurduruyor satın alınıp parasıyla bumu namus.
ya kürt kızı namuslu olsa nolur. kokar be o sevişirken.
namus dediginiz sey gorecelidir. o yuzden herkesin yorumu kendisine...
Böyle saçma karşılaştırmalar anca yazarların aptallığını ve cahilliğini gösterir.Ülkemizdeki kızların namusunun çetelesini tutmak size mi kaldı ulan ? Herkes kendi işine baksın ! Namus nöbetçisi misiniz ? Bir de araya biraz milliyetçilik katıp fitne çıkarıyorsunuz !!!
Yuzlerine bakan olmadigi icindir o. Arz - talep meselesi.
Cok dogrudur.dagda onune gelene verince,sehirde yanasilmiyor bu tiplere.haliyle net tespit.evet.
Hassiktir bok. işiniz gücünüz yalan dolan. 5 sene önce van sinemasının oralardaki ara sokakların birinde gündüz vakti düzüşen iki dağ faresini gözümle gördüm gık diyen de yok düşünün öyle namuslular, ayrıca bi kıyas yapılacaksa kürtlerin namus kavramı parayla temizlenen bi olgu para yoksa karşıdan bi kız tedarik ediliyo o da yoksa evlendiriliyo kürtlerin dini imanı para mal gibi karı satıyosunuz sonra gelmiş bık bık namus diyonuz.
Kürt Türk diye ayırmak doğru değil ama her gece başka adamlarla beraber olan, üniversitenin getirdiği rahatlığın suyuna ekmek banan kürk arkadaşım var.
Bildikleriniz yaşadıklarınızla sınırlı ne yazık. Ne kadar sığ yaşarsanız o kadar sığ bakarsınız her şeye. Bulunduğunuz ortama göre hiç kimseyi eleştiremez ve hakaret unsuru söylemlerde bulunamazsınız. Dünya sizin bulunduğunuz yerden ibaret değildir. Ne Türk kadınına ne de Kürt kadınına bu şekilde hakaret etmeye hakkınız yoktur.
güncel Önemli Başlıklar