bugün

neden hepimiz insanız ve önemli olan da budur diyemiyorlar anlamıyorum.nasıl da köreltilmiş bu zihniyetler?bunlar derin devlet hikayeleri.ülke en başta bir iç karışıklıkla bölünecek ardından ırak gibi bir son ..bu hikayeyi hepimiz biliyoruz ancak şunu unutuyoruz :
kürt demek pkk demek değildir, ya da adını bile bilmediği evlatlara sahip doğuda yaşayan cahil bir topluluk da değildir evet öyleleri var ama çerkezin ya da lazın ya da arabın ve de türkün yok mudur cahil olanları ...
savaş yok ki barıştan söz edelim.
velhasıl yanlış düşüncelerin insanlarıdır.
ülkesini milletini düşünen insandır. bu eşek sikenlerle aynı ülkede yaşamaktan çok mu memnunsun amk?
Kürtlerden bıkmış insanlardır .
Damarlarında asil türk kanı taşıyan bir insanın bunu istemesi gayet normaldir .
Yaz beni de yaz .
Ülkemin bölünmesini istemememdem dolayı özerklik isteyen kürtlerin katliamını.isteyenlerdenim.
faşist insanlardır, kan dökmek isterler, ufacık çocukları annesiz babasız bırakmak istemektedirler, insan öldürmeyi kolay sananların istedikleridir. midemi bulandırıyorsunuz!

ne istiyorsunuz bu kürtlerden? yıllarca türkleştirmeye çalıştınız, yıllarca dillerini yasakladınız, kürtçe konuşana işkence ettiniz, kürt olduğunu anladıklarınıza iş vermediniz, işkence odalarında istiklal marşı söylettiniz, yalnız bıraktınız, devletini seveni bile sevmemeye zorladınız, sahiplenmediniz dışladınız, merak ediyorum siz Çin bölgesinde aynı şeyleri yaşayan türklerden olsaydınız, ne yapardınız? yaşasın hepimiz çinliyiz deyip köşenize mi çekilirdiniz de onlardan bunu istiyorsunuz?

edit: türküm ve doğulu da değil eskişehirliyim.
katli'nin kim olacağına bağlı olarak değişebilecek durum. *

çaktın mı inceyi pampa.
insan olamazlar.
belli ki hiç yakınları ölmemiş.

bunu isteyen hitler ve stalin ile aynı düşünce yapısına sahiptir.
"devlet birkaç kürt öldürse de mağduru oynasak" diye ellerini ovuşturan vatan hainlerine prim veren insanlardır.
(bkz: 29 aralık 2011 uludere de köylülerin bombalanması)
lan sikerim artik su ırkcılığı. turkum fakat o sikik teroristlerin yuzunden bircok insani rencide ediyorsunuz. her ne kadar pic kürtte olsa piç turkte var. sikerim su irkciligi ethem diye bagirirken o adamin terorist oldugu fototu gormediniz mi? shopsa shop siktirin gidin irkcilik yapacaksaniz. sozlugun amacini formatin amina koydunuz lan.

Türküm sonuna kadar türküm birşey diyende siktirsin gitsin.

Ülkeme gelecek olan zarar kimden gelirse gelsin hepsinin anasini sikim.
ben bunu neden hep kürk katliamı isteyen insanlar diye okuyorum acaba?
kürke hayır yaşasın peta...
Faşizan söylemlere gerek yok . cuvaldız' ı önce kendimize beatıralım bizim milletimiz ne ki onlara böyle dışlayalım ? Hem millet olarak bir bütünlükleri var yaşadıkları zorlu koşullarda dahi . Haydi dön aynaya bak diyebiliyorum sadece
türk katliamı isteyen kürtten farkı yoktur. yani şu romantizmi bir kenara bırakın. türklerin faşist tutumuna karşın kürtler kardeşçe yaşamak falan istemiyor. asıl faşistin allahı kürtler. avantajları kürtleri mağdur gösterince yüceleceğine inanan çakma aydınlarımızın var olmalarıdır. soktuğumun aydınlarına kalırsa kürt devleti bölmek istese bile barış yanlısıdır. aslında devlet de istemiyorlar. çünkü kendi ülkelerini kurmak demek sorumluluk almak, çalışmak ve üretmek anlamına gelecek. kürtler asalak şekilde yaşamaktan memnun. arada sadece haz almak için yakıp yıkarlar, cinayet falan işlerler.
şehit bir akrabası varsa gayet doğaldır.
yoktur.
PKK'lı katliamı isteyenler olabilir.
Başı çekenlerdenim. O kadar gözüm kara ki 5 yaşındaki çocukları da dahil hiç çekinmeden işini bitirebilirim. Evet kabul ediyorum ya ben insan değilim.
vatanını seven yazarlardır.çoluk çocuk kadın erkek demeden hepsi katledilmelidir , kanı bozuk bunların , tüm insanlığı kurtarmak için bunu yapmalıyız.