bugün

kürtler de bu ülkenin vatandaşı olduğundan aslında olmayan bir şeydir.
AKP ve MHP döneminde olmuştur.
bumlar iyi günlerimiz ...... başta kürtler olmak üzere gayritürkler en büyük problemi
miz .... yolları ayırmak şarttır ...
tabiki siyasiler her şeyi her zaman ki gibi gizliyor.
Bugün vefat eden Teoman Duralı'nın eski bir röportajına rastgeldim.Kendisi anti kemalist birisi ve çok ilginç bir noktaya temas etmiş. Kürtleri neden mübadele ile göndermedik diyor.

Üzerinde durulması gereken bir soru.

https://pbs.twimg.com/med...ormat=jpg&name=medium

Gerçekler öyle söylemiyor ama. Suriye arapları kurtuluş savaşında beraber mücadele teklif edince Atatürk reddediyor. Artık yollar ayrıldı diyor.

Suriyeliler geri dönebilir ama ülkede şu an 20 milyona yakın kürt var ve sayıları artıyor. Bu kafar nüfus ile yola devam edemeyiz.

https://twitter.com/claus...tatus/1468258159760486409
Çok önemli bir başlık ve coğu yazılan doğru.
2005 deki türkiye de teber dili veya kürtçe konuşmaya cesaret edemeyen adamlar şimdi türk insanına kürtçe öğretiyor.
Gerçekler çok acı ama maalesef adı üzerinde "Gerçek".
son olarak bursayı işgal etmiştir. ilk 6 osmanlı padişahlarının kabrini ziyarete gelcem bunlar yüzünden gelmiyorum karınca gibiler her yeri işgal ettiler.
Ne yazik ki çoğu söylediği doğru.
Buraya çok şey yazarım ama gerek yok nede olsa herkes bildiğini okuyacak.
Evlilik durumlarında vuku bulur. idilli arkadaşımın kız kardeşinin düğününde, aileyi dayılar, dayı çocukları, torunlar, onların çocukları, babanın kuzeni ve onların çocukları şeklinde muharebe meydanına dizip savaşa gitmiştik. Halay savaşları. Bi de etin 50 tonu vardı.
"düpedüz ırkçılıktır, bir de yok abi ben turk milliyetçisiyim diğerleriyle bir problemim yok ama şuda soyle yani falan diyen sanki ırkçılık yapmadığını iddia edenler var,"

Mantıklı şeyler yazın dedim, bu gitmiş ne yazmış..

Ee bu kürt istilası hakkında ne düşünüyorsun? Bu istilanın getirdiği olumsuz sonuçlar hakkında ne yapmayı düşünüyorsun? Boşuna demiyorum enayisiniz diye..

Ben türkçüyüm ve kürtlerle ilgili kararımı çoktan verdim. Ayrılıkçı türkler fikrini benimsiyorum.

Bu adamların kültürünün bizimle hiçbir alakası yok. Vatandaş olmaları falan geç bunları. Biz de türk vatandaşıyız fakat güneydoğuya giderken neden korka korka gidiyoruz? Onlar batıya gelirken gayet rahatlar.. Ölüm korkuları falan yok. Çünkü batıda bir terör örgütü yok. Tehlikeli türk aşiretleri yok. Ama doğuda var. Kaçakçılık, kaçak elektrik kullanımı, kan davaları falan doğuda çok var. Bu onların kültürlerinden kaynaklanıyor. Bu kadar halk yaşıyor bu ülkede. Ulan ben aşırı ırkçıysam, neden sadece kürt istilası ile ilgili şeyler yazdım buraya? Çerkezleri, boşnakları falan ilave etmedim.. Çünkü bu halklar bizimle uyum içerisinde..

Kürtler bizim uyum içerisinde falan değil. Musa anter diye bir hıyar vardı. istanbul, ankara bizim. Yayıldık oralara. Kürdistan tüm türkiye olacak, gerekirse bütün türkleri katlederiz dedi. Bu adam, düşüncelerini yıllar önce itiraf etti.

Anadolu gibi bir her yerde uyanık olmamız gerekirken bir halka bu kadar taviz verilmemeliydi. Şimdi önünü alamıyoruz. Yeşil kart, çocuk yardım parası vs. Kürtlerin ne özelliği var ki türk vatandaşının sahip olamadığı ayrıcalıklara sahipler?

Tek özellikleri, pkk'nın arkasında hep olmaları. Devlet, pkk'ya katılmasınlar diye bu kadar ayrıcalık veriyor onlara. Al şunları güneydoğu'da sorun çıkarma diyor.

Kürtler de bir süre kuzu kuzu duruyorlar. Sonra başlıyorlar yine isyana. Bunu düşünebilme kapasitesine sahip misin sen? Değilsin. Aşırı üremelerini ve ülkedeki demografik yapını bozulması için ne yapmayı düşünüyorsun?

Türk milliyetçisiyim ve kürtçüleri bu ülkede istemiyoruz topluca. Sizin kürtçülere anlayış göstermenizi de çözemiyoruz. Adamların hepsi pkk'lı. Sizin anlamadığınız şey şu, pkk ile kürdü bir bütün halinde görmüyorsunuz. Halbuki bunlar, kaç senedir ayrılmaz bir bütün. Yahu kürtler türk vatandaşı olsa ne olmasa ne? Cumhuriyetin ideallerine ideallerine bağlılık yok ki adamlarda. Bizim sahip olduğumuz duygulara sahip değiller. Onlar feodal bir halk. Ülkenin yerleşik düzenine düşmanlar. 1806'tan beri bitmeyen bir isyan söz konusu. Azıcık beynini çalıştır ve kürtlerin anadoludaki durumu hakkında biraz daha araştırma yap. En azından şunları bir gözlemle. Bu adamlarla yaşamak bize ne kazandırıyor? Bunlarla yaşamak ise ne kaybettiriyor? Eğer kaybettiriyor cevabını veriyorsan, zaten beni eninde sonunda anlamış olacaksın.

"kaçı gercekten istanbul doğumlu, şimdi sen kalkıp diyarbakira tasinsan türklerin guneydoguyu istilası mi olacak göçe zorlayan ekonominin kotu yonetilmesi, dogru yatırımların bölgeye on yıllardır yapılmıyor olmasıdır "

Diyarbakır'a taşınamam bro. Kürtler beni orada yaşatmaz. Diyarbakır'ın adam akıllı bir ekonomisi mi var ki? Ben niye oraya taşınayım, batının imkanları daha iyiyken. Türklerin güneydoğuyu istilası diye bir şey yok. O topraklar zaten türkiye'ye bağlı. Eğer türkler güneydoğu'da yaşasaydı, orası şu anki durumundan çok daha iyi olurdu. işsizlikle falan alakası yok. Gap projesiyle oraya milyonlarca dolar harcandı. Sonuç hala istila. Kürtler, anadoluya yavuz'un getirmesiyle girdi. Güneydoğuda yaşayan alevi türkmenleri, ortaklaşa katlettiler. Boş konuşuyorsun. işsizlikle alakası yok bunun. Bir kere daha söylüyorum bak. Bunlar batıya göç ettikten sonra, akrabalarını da getiriyorlar. Bu nasıl göç etme oluyor? Bu bayağı istiladır. Gitmişsin karadenizlileri örnek vermişsin. Karadenizliler, bir örgüte mensup olup türk öldürmüyorlar en azından. Askere ve polise kurşun sıkmıyorlar. Onlar da bizim gibi türk. Lazlar azınlıkta karadenizde. Lazlar da vatana bağlıdır zaten. istanbul'a yapılan göçler akp döneminde çok arttı. Fabrikaların satılması ve tarımın kötüleşmesi göçü arttırdı. Kürtler işsizlikten göç ediyor diyelim hadi, kaçakçılık da bomba, silah falan taşıyorlar ülkeye. Buna ne diyorsun? Kaçakçılığın ekonomiye nasıl zarar verdiğinden haberin var mı? Ben kime ne anlatıyorum. Duygusal yönle bakıyorsun bu işe. Analitik düşünme sıfır sende. Hiç kusura bakma. Biraz araştırma yap ve ilerisini de görmeyi düşün. Türk milliyetçisi olmam da kürtlerin yok edilmesini veya yok sayılmasını savunduğum anlamına gelmiyor. Bunu savunmuyorum da zaten. istediğini düşünebilirsin. Milliyetçi olduğum için otomatikman faşist damgası yiyorum ben. Irkçı, faşist denmesi de umrumda değil. Ben o kadar gaddar bir insan değilim. Sadece bu mesele için uyanmanızı istiyorum hepsi bu.
Sol ırkçılığı ve faşistliğini de ilk defa görüyorum.
Bunlar Eskiden kahrolsun şovenizm falan derlerdi.
Hayretler içindeyim.
kürt planı harika işliyor . güneydoğu bizim , türkiye hepimizin .
gece eylem yap , gündüz " dövlöd bize bahmiir " diye ağla ...
türklerin uyanmasını engellemek için de her akımı kullan , solculuğu
,islamcılığı , aleviliği kullan vs ....
türk nasılsa uyuyor , kimi kanuni devrinde yaşıyor , kimi " atatürk
olsaydı " diye kendini kandırıyor .
çare türk nüfuslu türk devletidir ....
arapla , kürtle yollar ayrılmalıdır .
adamlar kendi ülkelerinde istedigi yere goc eder, neyin kafasını yaşıyorsunuz, mesela karadenizliler turkiyenin heryerinde değilmi,herkes dogdugu yerde yasayacak diye bi kural mı var, istanbulun % kaçı gercekten istanbul doğumlu, şimdi sen kalkıp diyarbakira tasinsan türklerin guneydoguyu istilası mi olacak göçe zorlayan ekonominin kotu yonetilmesi, dogru yatırımların bölgeye on yıllardır yapılmıyor olmasıdır

düpedüz ırkçılıktır, bir de yok abi ben turk milliyetçisiyim diğerleriyle bir problemim yok ama şuda soyle yani falan diyen sanki ırkçılık yapmadığını iddia edenler var,
Magicovento ne güzel yazmış. Yakınen onları tanıyanlar, görenler durumu daha iyi biliyor.

Ben anneannemlerin mahalleden örnek vereyim, tam bir kürt mahallesi ; askerimiz şehit olduğunda mutluluktan uçuyor bu insanlar.
Bu örnek yeterli sanırım.

Bir de bunların %80'i gayrimesru kovalayıp voleyi vurdukları halde varoşlarda yaşayan tipler. Altlarındaki arabalar en az 350.000 liralık.
Devletin eliyle oluşturulan istiladır. Bunları kardeş olarak gören enayi türklerin bir türlü inanmak istemediği istiladır. Kürdolara kardeşim diyen, kesinlikle bunları tanımıyordur.

Bu istila, batı illerimizi ve ilçelerimizi olumsuz yönde etkilemiştir. Adamlar, güneydoğu'ya türkleri sokmuyorlar ve bu bölgeye kürdistan diyorlar. Güneydoğu'ya girebilmek için şehit veriyoruz. Çünkü pusu konusunda uzmanlaştılar. Fakat bunlar, batıya elini kolunu sallaya sallaya gelebiliyorlar. Hiçbir kontrol, denetleme falan yok. Enayi türkler, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ühühü kardeşik biz mi diyeceksiniz? Kaçak elektriğe bile bahane buluyorsunuz, buna mı bulamayacaksınız yani..

Büyükşehirleri istila etmeye çalışıyorlar. Güneydoğu'yu nasıl mahvettilerse batıdaki şehirleri de mahvetme peşindeler. Bunların bastığı yerde ot bitmez. Adam 1000 kişilik aşiretiyle gelir, senin 10 bin nüfuslu ilçeni istila eder. Neden? Çünkü aşiretin kaybedeceği bir şey yok. Anında kendilerini bir olay için fena ederler. Türk'ün ise feda edebileceği bir şey yoktur. Türkler organize olamıyorlar. Bu, hem türklüklerinin yüzeyde kalmasından, hem de ulusal dayanışma olmadığından kaynaklanıyor.. Yaa ben milleti umursamıyorum filan fıstık.. S*kerler kardeşim. Yok öyle bir dünya. insanlar milletinden bağımsız olamaz. insanların karakterini, mensup olduğu millet de şekillendirir. Milletsiz olduğunu iddia edersin, gidersin başka millete yaltaklanırsın. insanlar, bir topluluğa mensup olmadan yapamazlar.

Gittikleri şehirleri kürtleştiriyorlar. Kurallara uymuyorlar. Kızları taciz etme, insanın üstüne üstüne yürüme, hırsızlık, 20 kişiyle kavgaya gelme, liselerde bıçak çekme, insanları arkam var diye tehdit etme, cinayet, uyuşturucu kaçakçılığı, mafyalaşma, birbirine torpil geçme, kaçakçılık, pkk'ya para aktarma, haraç alma, fuhuş işleri falan hep bunlarda.

Gittikleri yerlere asla uyum sağlamazlar. Aksine etrafındaki insanların onlara uyum sağlaması isterler. Gecenin bir vakti, şivan perver türküsü açarlar ve halay çekip dururlar. insanlara çok pis bir şekilde bakarlar. Bir de bunlar dayak yiyince bir kamyon adamla dönerler. Çok kincilerdir. Çocukları bile kavgacıdır bunların. Erkekleri aşırı derecede hızlı araba sürerler ve ağır abazandırlar. Evli olmalarına rağmen kızlara yiyecekmiş gibi bakarlar.

Zaten kürt mafyaları, akdenizi ve egeyi çoktan istila etmiş durumdalar. Bu da devlet destekli. Bak sen şu yüce devletimizin işine. Turistleri taciz ederler ve turist sayısı azalıyorsa bunlar yüzündendir. Biliyorsunuz ki bu kekolar, az bir zaman önce hatay'ı cayır cayır yaktılar. Medya bunun pek üzerinde durmadı. Ermeni terör örgütü filan falan. Buna inanan dingiller, hâlâ var ne yazık ki..

Buraya yazılacak çok şey var fakat ne yazsak da boş, türkler uyanmadığı sürece. Bunlara kardeşim dediği sürece.. Hele bu istila korkunç boyutlara bir ulaşsın, sizi o zaman göreceğim.. Hâlâ o politik doğruculuğunuzu konuşturabiliyor musunuz bakalım.. Ben küçükşehirde yaşamama rağmen bunları görebildiysem, siz büyükşehirde yaşamanıza rağmen bunları göremediyseniz sizde bir aptallık ve alıklık var demektir. Bana cevap yazacaksınız da, genelleme yapıyorsun iyisi var kötüsü var gibi saçmalıklar yazmayın. Mantıklı şeyler olsun.
100 yıllık problem ama kimse dinlemez %5 lik bir kesim farkında.

Toprak fetişimiz başımıza iş açacak.

Yani kısacası çocuklarımızın torunlarımızın yaşam kalitesi bok gibi olacak bize sövecekler.
Türkiye'nin tamamen uyuduğunu gösteren istiladır.
Burada videoda her şey açıklanmış kim yaptı bu videoyu bilmiyorum ama herkes izlemeli ve paylaşmalıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=ywgeexU3lpY
Alalhtan şehir yasağı varda doğudan batıya göç olmuyor

Keşke bu virüs bittikten sonra yasak sonsuza kadar istanbul'da geçerli olsa.

Güzelim istanbul'un anasını ziktiler..
Zamanında Türk solu dergisinde yayınlanmış harita.
(bkz: ığdır)
ulan, bir de bunlar kobani falan diye zırlarlar ama gezmeye, çalışmayada antalya'ya gelirler. Batı tarafında it gibi ürüyor bunlar. Barındırmayın, dışlayın, tokatlayın bu ibneleri.
Doğuyu napalm bombası atarak yakmak.
güncel Önemli Başlıklar