bugün

esra erol'un izdivaç programında düşüncelerini dile getirmiş lakin esra erol tarafından stüdyodan dışarı çıkarılmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=yi1f7mwcfvk
esra erol denen kadın hümanizm ayağına bir bayana terbiyesizlik etmiş. adaylar "esmer olsun, sarışın olsun, döşü kıllı olsun, boylu poslu olsun, kel olmasın, fakirde olmasın" derken esra erol hiçbirine ses çıkarmıyor.. sanki bunlar kişinin elindeymiş gibi.. sanane kardeşim madem bir program yapıyorsun adayların kimle evleneceğine bari sen karar verme. kadın kürt aday istemiyorum demiş, çok mu şey demiş. bu kadar basit.
haklı kadındır.

her kadının eşini seçme hakkı var.

esra erol cahillik etmiş.
seks kadar konuşulması doğal olmayan bir şeye tepki vermiş esra hanımın artizliğine kurban gitmiştir.
bir kürt çıkıp türk istemem dese ne yapacaktı merak ediyorum. bırakın bu saçma hümanizm ayaklarını. istemediğini belirtmesi istediğini belirtmesi kadar doğal bir haktır.
esra erol'un programından kovduğu gelin adayıdır. kendi tercihidir ama herhangi bir kürt zaten ona aday olma tenezzülünü göstermemişken neden böyle bir karara vardığı düşündürücü bir davranıştır.
kafatasçı ve de en önemlisi cahil cüheylanın desteklediği kadındır. bunu söylemek için de kürt olmak asla ve asla gerekli değildir. insan olmak yeterli bir sebeptir.

orada biri gelseydi de "türk istemem." deseydi, aynı tepkiyi mi verecektiniz? şimdi bu soruya ama kürtler böyle rörerörere diye cevap verecek angutlar sizlerden bir insan olarak utanıyorum.
haklıdır. insanlar için evlilik subjektif bir karardır kısa kel istemediği gibi arap rus kürt istemem gibi taleplerde de bulunabilir.
esra erolun saçma bir şekilde davrandığı kızdır. amk program saçma zaten.
bir kürt olarak söylüyorum kadın haklı seçme hakkı var insancıkların.
(bkz: The video you have requested is not available)
daha önce de sözlükte konusu geçmiş olan gelin adayıdır. ayrıca kürt ve sinop'lu istemem demiştir. üstelik kızın kendisi de sinopludur. ama esra erol isimli eşitlik yanlısı insanımız, gelin adayına sinoplu istemem dediği için kızmamış, kürt istemem dediği için kızmıştır. pozitif ayrımcılık, hatta daha kötü. kötü bir jargon olacak ama durumu şuna benzetiyorum: "yaşlı ve bedensel engelli yolcularımıza istasyon ve araçlarda gereken önceliği tanıdığınız için teşekkür ederiz, çünkü onlar bizden farklı"
esra erol'un eline, çok büyük reyting kozu veren adaydır. esra durur mu ? tabi ki kovacak onu, sonra seyirciden alkışı alıp, '''ben ırkçılığa tahammül edemem'' tadında fakir edebiyatına girişecektir. o küçük beyniyle bunun ırkçılık değil, kişisel tercih olduğunu tahayyül edememenin verdiği hazla reytingini de alacaktır muhakkak.
kişisel tercihi tabii ki kimseyi bağlamayan ve istediğiyle evlenebilecek veya evlenmeyebilecek olan; ancak bu şekilde milyonlarca insana ilan etmesi, farklı anlama gelecek ve belki de kürt kökenli insanları rencide edebilecek olan ve haliyle abes kaçan gelin adayıdır.
erkeklerin sipariş verirken "kapalı olsun, namazında niyazında olsun" diyebilmesi ile eş değer olan gelin adayı söylemidir. büyütmenin gereği yoktur. pekâlâ bir kürt de çıkıp türk aday istemiyorum diyebilir.
beyaz peynir gibi türktür. kocaman kukumela esmer damarlı zati sungur plastik gibi dalgasından korkmuştur.
Türk olmayı hak etmeyen kişidir. Tüm kürtlerin hakkına girmiştir. Bazı kürtler dağa çıktı diye diğerlerini hor görüp dışlamamalıyız. Herşeyden önce müslümanız ve gerçekten müslüman olan kürtlerle diğer müslümanlar dinimize göre eşittir.
kendisine haksızlık edilmiş olan gelin adayıdır..amerika'da olsa açılan tazminat davaları yüzünden o programın kalkmasına bile neden olursun..ama türkiye'de zor..

sen kimsin de milyonlarca insanın izlediği bir programda bir insanın onurunu ayaklar altına alıyorsun ?

''kürt istemem'' demesinde ne var ? bir insan ''italyan istemem,alman istemem,hristiyan istemem'' diyebiliyor da ''kürt istemem'' yada ''ermeni istemem'' deyince mi sorun oluyor ?

kendi eşi de kürt ya ondan bu tavırları..
problem istemeyen gelin adayıdır.

temizdir, paktır.
herkeste mevcut olan isteklerden farklı olmayan bir isteğini dile getirdiği için stüdyodan atmış olan gelin adayıdır. esra erol'un bu hareketi de göstermektedir ki; düşüncelerden sonra da isteklerin belirtilmesinin de suç sayıldığı anlayışa doğru hızla ilerlemekteyiz.
herkesin söylemeye cesaret edemediği şeyi dile getirmiştir. yanlış ya da doğru bu bir tercih meselesi. herkesin tercihlerini sıraladığı bir yerde rant kavgasına alet edilmiştir.
kürtle evlenip yarın bir gün koca dayağına, namus cinayetine kurban gitmek istemeyen kadının haklı tercihidir.
dindar koca isteyenlere laf etmeyip kürt istemeyene bunu yapması zeka düzeyini göstermiş.

daha da izlemem.
gayet normal insandır. kürtleri beğenmek zorunda değildir. o kızı eleştiren götverenleri zenci ile evlendirmek gerekir.
hak verilmelidir. kürt kürtle birleşmeli ki, ari ırk bozulmasın.

https://www.youtube.com/watch?v=MKH-aTpnaOw
Yanlış yapan gelin adayıdır.
haklı olan gelin adayıdır.

ingiliz erkekle evlenmem dese aynı tepki verilmez ama kürtle evlenmem derse sorun.

seçim hakkı vardır kimse karışamaz.