bugün

Hiç görmediğim gerçeklikten uzak durumdur.
O yüzden mi eşeğe halleniyorsunuz? Hahahsh
Aslinda dogru gibi ya (bkz: swh)
Maşallah subhanallah hewalov.
Diyarbakır'a hiç yolu düşmemiş kişi iddiası.
Goygoydur. Canı sevişmek çekenin tespitidir. Duygusuz bir şey diyeyim ve eğlencenizi kaçırayım: erkekler yakışıklıdır, kızlar güzeldir, Yoksa hayvanlara kalırsınız. Çalı çırpı bile zorlu bu devirde.
Hadi sözlük falan neyse de, bunu günlük hayatta bir yerde söylerseniz insanlar size götüyle güler.
Berdan mardini çenesi bunlarda genetik herhalde.

hoş değil.
Eğitimli olanlarının sohbetine doyum olmaz demiş birileri. Hadi ulan hadi diyorum.

Yüzlercesini tanıdım, gözlemledim. Hayata dair tek bildikleri siyaset bunların amk. Faşist aşağı, HDP yukarı. Başka hiçbir konudan konuşmazlar. Sadece siyasi kitap okurlar. En büyük eğlenceleri kendileri gibi eğitimli Kürtlerle toplanıp Kürtçe HDP ve onun ideolojisini tartışmaktır. Kürtçe konuşurken çok ses çıkarmalarını da hiç anlamıyorum. Muhtemelen yine siyasi bir tepki gösteriyorlar türkolara ahahha.

Adamlar politik amk. Boş ve sıkıcı oluyorlar.
Bizim gızların alayı kıro olduğu için böyle düşünmeleri normaldir. Bi siktirin gidin tiktok videosu falan çekin aq.
Her milletin çirkini var güzeli var.
2 km öteden yakışıklı olabilir veya arkadan bakınca..
buna bir Kürt erkeğinin sözleri ile cevap vermek istiyorum: nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.
Her milletten yakışıklı veya çirkin çıkar.genelleme yapılmamalı.
uzun boylu oluyorlar, yakışıklı olanları var ama hepsi değil.
bacın aynı fikirde mi !
Hornettekiler tipsiz ama diyarbakır sokakları fıstık gibi erkek kaynıyor.