bugün

Nasıl bir fantezidir arkadaş.
evet doğru önermedir hooop kanıtlayalım.

http://galeri.uludagsozlu...c-mıho-reis-ccc_23033.jpg

en yakışıklıları bu.
köpeklere çekici gelecek derecede yakışıklıdır bunlar.
katranı ezsen olur mu şeker
cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.
oturma organıyla gülünesi önerme.
o yüzden türk kızları bunlardan kaçar.
o yüzden kürtler birbirlerini sikerler...

(bkz: bu giriyi silecek moderasyon bu adamı da silmeli)
(bkz: ironi)
başka bir açıklaması olamaz herhalde.
analarının karınlarından çıkarken solariumdan çıkmış gibi yanık tenli olmalarından ileri gelmektedir.*
önce konuşmayı ardındanda kıllarını aldırsınlar sonra seksilikten bahsetsinler.
kumral, kahverengi gözlü ve beyaz tenli bir erkeğim. okuldaki tüm kürtlerin ulaşamadığı hatunları ayarlarım. Onlar da beni döverler. Çok güçlü kuvvetliler evet.
Ayrıca (bkz: sana da yapmışlar bişeyler)
doğru olabilir kanımca zira camfrog diye bir kameralı chat yeri vardı aktif ve pasif arayanların hepsi doğudandı.o kadar güzellermiş yani! istanbul eminiyetinin verilerine göre travestilerin yarıdan fazlası da çok çocuklu ailelerden ve doğudanmış.*.
bu da dahil olmak üzere bütün genellemeler yanlıştır.
şaçmalık abidesi
aaa kesinlikle haklı önermedir. hadi herkes itiraf etsin o tek kaşlar, o boyundan fırlayan döşteki kıllar, o çürük ve fırçalanmamaktan yosunlanmış dişler, o doğulu şive, o gür ve kapkara saçlar, o beyaz çorap ve bastıkları yumurta topuk ayakkabının seksiliği... of ben fena oluyorum yaa. her kızın hayalidir.
(bkz: bülent inal)
(bkz: fırat çelik)
hani nerde hacı biz niye göremiyoruz sorusunu yöneltebileceğimiz durum.
yakışıklılık, karizmatiklik gibi kavramları dahi etnik kimlik üzerinden değerlendirmeye çalışan faşist götlerin kendilerini tatmin etmesi.**
yarışamayacakları kişiler vardır. (bkz: akdeniz erkeği)
(bkz: karpuz kabuğundan gemiler yapmak).
beyinsiz faşistlerin zoruna giden bir önerme.kürtler de insan elbet onlarda da yakısıklı ve karizmatik erkekler vardır.soruyorum size bu tahammülsüzlük de neyin nesi??
en büyük yalanlardan biridir..
(bkz: italyan erkekleri)
(bkz: türk erkekleri)
kürt kadınlarına oranla biraz daha elleri yüzleri düzgon olan erkeklerdir. Apaçi olmayanları gercekten yakısıklıdır.

Not : türküm.
nedense akla şu videoyu getiren avuntu cümlesi.
http://www.youtube.com/watch?v=VGvBXkJ5J30
vikinglerin barışçıl ve sevgi dolu olması gibidir.
güncel Önemli Başlıklar